Skocz do zawartości
fider

Wgrałem Laptopa ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Już jakis czas temu pisalem o tym. Wygralem tego laptopa i za niedlugo powinienem go miec. Problem w tym ze mi przydalby sie taki wiekszy i w sumie mniej mobilny. Taki zeby mial wbudowana nagrywarke dvd, 15'4 matrycy, wiecej portów, aby byl bardziej uzyteczny. Ten ktory wygralem jest bardzo fajny i bardzo drogi ale bedzie dobry dla ludzi potrzebujacych np pracowac na nim w podrozy.

 

Moje pytanie zatem: czy mozna gdzies go wymienic/sprzedac (nie tracac na wartosci?). Jest to sprzet nowy z 3 letnia gwarancja i dokladnie taki jak na linku ponizej.

 

http://www.techmex.com.pl/uds.asp?current_id=672&i=109

 

Gdzie go mozna uplynnic lub zamienic na komp NOWY i lepiej skonfigurowany??

 

W ostatecznosci bede go uzywal: dolanczajac do niego wiecej portow usb, w przyszlosci dokupujac zewnetrzna DVD RW i dokupujac jeszcze RAM, bo wiecej w nim sie juz nie da rady rozbudowac.

 

Pozdro

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do techmexu i zaptaj czy nie wymieniac ci na inny model. skoro jest nie uzywany to moze se zgodza. a jak nie to allegro i (ninestety tracac na wartosci) sprzedac i za uzyskana kwote cos kupic innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo możesz jeszcze inaczej

niektóre sklepy przyjmują laptopy w ramach rozliczenia. Nie jest to oczywiści 100% ich ceny (w 1 w Olszynie proponowali mi około 92%) ale to już coś. Wtedy wystarczy tylko dopłacić różnicę i mieć inny model (w tym sklepie nie było takiej możliwości, że oni zwracają mi pieniądze). Warto się dowiedzieć w sklepie w którym się zaopatrujesz, może będą mieli lepsze warunki, napewno szybciej go sprzedadzą niż ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdze wygrałeś tego laptopa jeśli mozna wiedziec ??

Wygrałem go w konkursie "Puls Biznesu".

 

Co do możliwości wymiany i dopłaty u producenta to raczej odpada. To bedzie nagroda i raczej nie bedzie mozliwosci wymiany. Jak bede odbieral go (mam nadzieje w tym tygodniu) to zapytam o to.

W sumie fajnie byloby dostac za niego tak jak pisal tu jeden z forumowiczów 92% jego wartości (w jakimś sklepie), bo wystawienie go na allegro raczej wykluczam. Bede za malo wiarygodny a do tego bede mogl za niego dosac okolo 3000zł (tak mi powiedzial wtajemniczony allegrowicz) co jest zbyt dużą utratą wartości bo kosztuje on na stronie producenta blisko 4900zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedac na allegro... Niestety zawsze cos na tym musisz stracic :P

 

Jednak zostawiam go sobie. Nie będe go sprzedawał bo za dużo straty będe mieć. Jest malutki, ultralekki i na baterii 6 ogniwowej mam działać do 5h!!! Odebrałem go we środe w Stolicy i nawet wczoraj pisali o mnie w Pulsie Biznesu na przedostatniej stronie tzn o zwycięzcach.

 

Jak będe miał już jakieś wrażenia z jego użytkowania podzielę się jeśli ktoś będzize chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...