Skocz do zawartości
manfred

Acer 3613 Wlmi Nagrywarka I Dysk Na Jednej Tasmie ....

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Jak wyzej - probowal ktos z was to zmienic bo jak mniemam ta zakichana nagrywarka Philipsa (notabene nagrywa jakby nie mogla dvd ale problem znany) zwalnia dysk. Przypuszczam ze jak sie sam za to wezme strace gwarancje, i gdzie mozna dostac tasmy do urzadzen 2,5 cala.

Dzieki za odpowiedzi.

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Jak wyzej - probowal ktos z was to zmienic bo jak mniemam ta zakichana nagrywarka Philipsa (notabene nagrywa jakby nie mogla dvd ale problem znany) zwalnia dysk.

Witam u mnie nagrywarka jest TSST Corp (Toshiba) i nie powoduje żadnych problemów jak myśle :/

Czemu chcesz przełączać coś - nie grzebałbym samodzielnie, bałbym sie stracić gwarę...

Pozdrawiam

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ci sie udalo :) z ta nagrywarka, z tym philipsem jest problem ogolnie znany (na forach), chcialbym przelaczyc bo wydaje mi sie ze to polepszyloby wydajnosc dysku a byc moze polepszylo tez sprawe z nagrywarka, jezeli nie mam racji niech ktos mnie wyprowadzi z bledu ze nie ma praktycznie roznicy na jednej tasmie badz na osobnych.

Kocham te oszczednosciowe rozwiazania u acera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ci sie udalo :) z ta nagrywarka, z tym philipsem jest problem ogolnie znany (na forach), chcialbym przelaczyc bo wydaje mi sie ze to polepszyloby wydajnosc dysku a byc moze polepszylo tez sprawe z nagrywarka, jezeli nie mam racji niech ktos mnie wyprowadzi z bledu ze nie ma praktycznie roznicy na jednej tasmie badz na osobnych.

Kocham te oszczednosciowe rozwiazania u acera :(

Nie jestem przekonany czy w Acerze coś by to zmieniło, musi się ktos bardziej kompetentny powiedzieć :oops:

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1758315

:D:D:D Poczytaj sobie ten mój post o przygodach z Acerem :mur:

Pamiętaj tylko o jednym - Acer zawsze będzię miał większy % awaryjności-ma największy udział w rynku :blink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się w tym modelu trafiła nagrywarka DVD SOSW-833S, z tego co znalazłem w necie to Lite-on. I też nie mam z nią jak narazie problemów, podczas nagrywania CD/DVD mogę 'chodzić' po dyskach, kopiować, słuchać muzy albo oglądać film i nie zauważyłem żeby coś zwalniało dysk. ALe czy mam na jednej taśmie to ci nei powiem, bo nawet nie wiem jak to sprawdzić bez rozkęcania, ale pewnie tak - oszczędności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sansaba - moj chodzi bez zarzutu tylko po prostu bardzo wolno nagrywa, ale nagrywa wiec ja nie ma problemow ze cos sie spipapier ... :).

 

conrado - wchodzisz do managera urzadzen i patrzysz na kontrolery ata, czy masz na podstawowym podpiete dwa urzedzenia (bodajze w zaaansowanych), czy masz dwa kotrolery podstawowy i drugi i czy masz na jednym i drugim podpiete po jednym urzadzeniu - cala filozofia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sansaba - moj chodzi bez zarzutu tylko po prostu bardzo wolno nagrywa, ale nagrywa wiec ja nie ma problemow ze cos sie spipapier ... :).

wolno, to znaczy ile ci nagrywa CD albo DVD i jaką prędkością?

 

conrado - wchodzisz do managera urzadzen i patrzysz na kontrolery ata, czy masz na podstawowym podpiete dwa urzedzenia (bodajze w zaaansowanych), czy masz dwa kotrolery podstawowy i drugi i czy masz na jednym i drugim podpiete po jednym urzadzeniu - cala filozofia :)

Mam jeden podstawony, więc wychodzi na to że na jednej taśmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolno, to znaczy ile ci nagrywa CD albo DVD i jaką prędkością?

Mam jeden podstawony, więc wychodzi na to że na jednej taśmie.

CD nagrywa dobrze , powiem szczerze ze nawet nie sprawdzalem z jaka predkoscia, bo teoretycznie w nero ustawiam raczej nie wyzej niz 16, natomiast plyty DVD to porazka, teoretycznie x8, praktycznie oceniam na x3 albo nawet na x2, plyty TDK, co ciekawe Sandra pisze ze max prdkosc nagrywania dvd to x3:), firmware do mojej nagrywarki nie ma sa tylko dla koncowek LX, natomiast moja to sdvd8441PX41 (41 wersja firmware).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...