Skocz do zawartości
ZUQu

Formatowanie Dysku Z Systemem W Laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was móglby mi napisac (najlepiej krok po kroku) w jaki sposób w notebooku moge sformatować dysk na którym jest postawiony windows? nie wiem jak się do tego dobrać bez DOSa i dyskietki startowej:-/ Czy wystarczy przy nowej instalacji usunąć tą partycję gdzie jest system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avecezary ,no co TY nie powiesz........ale pamiętaj,że "zdarzają" sie też takie bez systemu i o takiego wlasnie chodzi!!! Chodzi o to żeby postawić system od nowa na wyzerowanym dysku, żeby nic sie nie bruzdziło!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku był WIN XP HOME na NTFSie dysk nie był podzielony na partycje , postanowiłem zainatalować PROFESIONALA i przy okazji podzielić dysk na partycje.........no i zaczęły się jaja:-/ Przy instalacji usunąłem partycję z systemem ,zrobiłem 2 na FAT32 i na jednej postawiłęm system! No i teraz dzieją się cuda niewidy, komp zamula strasznie, wyskakują błędy....a najlepsze jest to ,że WINDA (panel sterowania->system) raz pokazuje ,że proc ma 87MHZ a raz ,że 127, gdzie w BIOSIE proca wykrywa normalnie jako semprona 3000+ (1800MHZ)! Nie wiem co sie dzieje ,ale podejrzewam ,że jak przeinstalowywalem system to zostały jakieś śmieci i stąd te kłopoty! dlatego teraz chce wyzerować dysk :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIECIE co rozwiązanie problemu było dziecinnie :mur: to ze komp zamulal nie było winą systemu tylko programu zarządzającego energią :oops: .....ale i tak postawilem sysytem od nowa i teraz juz HULA az miło :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...