Skocz do zawartości
voytekk1

Roździelczość Po Starcie

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem jak w temacie, tj ekran po każdym ponownym uruchomieniu komputera wraca do roździelczośc 640x480 8bit i za każdym razem musze przełączać na 1024x768 32bit. System jest po wielkich prezjściach, ledwo co się trzyma, miałem chyba wszystkie wirusy jakie mogą istnieć :D ale pozatym to działa wszystko. Próbowałem na nowo instalować stery od grafy (r9550), monitora (philips 105s), dx na nowo, w powerstripie, multiresie też kombinowałem ale tam jak ustawiałem żeby przy starcie zmieniał rozdziałke to zamiast tego widziałe prawy górny róg ekranu :] Próbowałem też z częstotliwością kombinować ale również bez skutku. Przeszukałem cały rejestr w poszukiwaniu czegoś z rozdziałką, wszystko pozmieniałem na 1024x768 ale też to nic nie dało. Macie jeszcze jakieś inne sugestie, propozycje? Może coś z usługami Windowsa bo wiele z nich musiałem powyłączać. Gry i inne aplikacje 3D chodzą mi dobrze. Prosze o odpowiedzi inne niż: przeinstaluj winde lub podobne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm walcze już z kompem od miesiąca ponad żeby go bez formata do stanu użyteczności doprowadzić i wygrałem z wszystkim oprócz właśnie tego. Może ktoś zna akurat rozwiązanie mojego problemu. Nie robie formata dlatego że mi się nie chce ale tak dla zasady żeby wygrać z winzgrozą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszukałem teraz tak no i mało tam było tego co szukałem ale wszędzie gdzie było coś z boot resolution albo coś podobnego pozamieniałem na rządane wartości. Niestety nic to nie pomogło :( Jutro jeszcze raz przeszukam, pozdro za odpowiedź :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...