Skocz do zawartości
Radzio1980

Neostrada 512

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z neostradą tzn dokąłdnie z tym że jest podłączona do kompa i wszystko oki ale gdy biorę test wyskakuje problem z polaczeniem testowej strony czyli błąd 680.

Dioda sygnalizująca ADSL nie świeci się ale wszystko jest wporządku.

Modem od neostrady Sagem.

 

Proszę o pomoc.

Dziekuję

 

Pozdrawiam. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo masz modem źle podłączony do linii telefonicznej (sprawdź), albo poprostu nasza kochana telekomuna leci w kulki. też tak kiedyś miałem i się okazało ze wina leży po stronie telekomunikacji. zadzwon do ich pomocy technicznej i zgłoś awarie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom to samo było u mnie, dopiero po założeniu neo, okazało się że jeszcze nie da się jej podłączyć :D:D a jakiś tydzień wcześniej panowie z obsługi technicznej osobiście powiadomili mnie o możliwości podłączenia :P ehhh TP... no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialme ten problem, telekomuna nawalila i jeszcze mi przez 2 tygodnie wmawiali ze u nich wszystko wporzadku i wmawiali mi ze mam internet a go nie mialem, przypadkiem sie okazalo po tych dwuch tygodniach ze cos nie podlaczyli z kabelkow a nawet nie przeprosili...a placic cza bylo za abonament... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialme ten problem, telekomuna nawalila i jeszcze mi przez 2 tygodnie wmawiali ze u nich wszystko wporzadku i wmawiali mi ze mam internet a go nie mialem, przypadkiem sie okazalo po tych dwuch tygodniach ze cos nie podlaczyli z kabelkow a nawet nie przeprosili...a placic cza bylo za abonament... :/

trzeba było się ubiegać o zwrot kosztów. też miałem awarie co kilka dni, tak na ok. 8-12 godzin. co po zsumowaniu dało jakieś 15 dni i zwrócili mi połowie miesięcznego abonametnu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzwoniłem do nich i pomagali mi zainstalowac jescze raz wszystko ale to samo.

Po tym ze jest oki pani konsultantka porposila bym zapisąl ich numer zgloszenia do sprawdzenia lini u nich czy jest wszystko oki.

Zadzwonilem za pare godzin ale podali ze u nich wszystko oki.

Po tym pan konsultant powiedział ze wysyła do mnie pana z pomocy technicznej ma być we wtorek w godz. 10-12.

Wiecie co ta nasza tepsa to nic innego jak wielki bandyta.

A jescze jedno Neo podpisałem w dniu 30.12.2005.

Zawsze mają problem.

 

Ale coż to nasza wina że takim dajemy zarobić.

POzdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki system ja na Me też co rusz miałem jakiś problem a to nie wykrywało modemu innym razem coś było źle zinstalowane , nie przechodził tesu (691) i co chwila rozłączało

ale jak zrobiłem formata załadowałem XP i wszystkie sterowniki to jest ok

sprubuj odłączyć i na nowo zainstalowac modem i zarejestrować w TP (pamiętaj o podłączeniu modemu w trakcie instalacji nie przed!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki system ja na Me też co rusz miałem jakiś problem a to nie wykrywało modemu innym razem coś było źle zinstalowane , nie przechodził tesu (691) i co chwila rozłączało

ale jak zrobiłem formata załadowałem XP i wszystkie sterowniki to jest ok

sprubuj odłączyć i na nowo zainstalowac modem i zarejestrować w TP (pamiętaj o podłączeniu modemu w trakcie instalacji nie przed!!!)

 

Kolego wszystko gra i smiga tylko jak piszą koledzy wczesniej chyba telekomuna coś nawala.

Ale modem gra i jest ok zainstalowany na win xp.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...