Skocz do zawartości
papa13

Spowolnienie Pracy Acer

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Acera TM 4102 WLMI DDR2, Podobna sytuacja sprowadza się nie tylko do mojego modelu, ale także do TM 4152 oraz Espire 3 coś tam.

Mianowicie, komp pracuję i nagle ma 10 minutowe spowolnieni, duma nad czymś niewiadomo nad czym, mysz porusza się skokami kangura (wyglada to tak jakby wymagający program antywirusowy w tym momencie skanował kiepską maszynę, jednak tak nie jest program milczy, za to na dole na pasku pojawia się co jakiś czas zminimalizowane okienko, jakby jakiś monitoring (nie w Trayu, tylko na pasku, tak jakby się wykonywał jakiś bath). Wszystkie trzy laptopy sprawdzane były pod kątem wirusów, programów szpiegowskich i innych pierdół. W końcu zapuściłem HiackThis. Nie rezyduje w pamięci nic prócz niezbędników systemu, programu antywirusowego, oraz właśnie całego syfu Acera, czyli EPM, Touch pad itd. Co może być przyczyną tych spowolnień? Może Acer ma jakiś monitoring albo cholera wie co. Czy ktoś się z Tym spotkał?. Pomocy, co wyłączyć? Pozdro :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to po prostu usluga indeksowania dysku sie zapuszcza? one tak maja czasami... chociaz ja ostatnio po reinstalu nie mam takich problemow a model laptopa mam ten sam... jedyny problem to byl z wiatrakiem ktory mi chodzil czesto na zasilaniu z kabla, ale to juz rozwiazalem i... jeszcze ani razu mi sie nie wlaczyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...