Skocz do zawartości
Rave

PILNE!! pomozcie mi z walka z trojanami:P

Rekomendowane odpowiedzi

Ok jak usunac z systemu "Netbusa" i Subseven" ,, czy najpierw w msconfigu je wywalic i potem z windowsa recznie.... i jak sie nazywaja te pliki wykonywalne tych trojanow bo ich nieznajde... bo wsumie nie ja je bede usuwal tylko bede kogos przez net przeprowadzal zeby ten ktos to usunal co nie.. wiec potrzebuje namiary na nazwy i na lokacje gdzie one moga byc... plizzz fast kto co wie to nieh powie bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę www.mks.com.pl i przeskanuj system przez Skaner OnLine, jeśli on nie poradzi sobie to ściągnij MKS vir dos demo i uruchom kompa z dyskietki startowej i przeskanuj nim system! Napewno pomoże! Udanego polowania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ostatnio trojana i ani antywirus 2003 ani dwa programy przeciw trojanom go nie usuneły ba! programy przeciw trojanom go nawet nie znalazły!.

Szukałem samych plików i nie znalazłem to był jakiś trojan widmo nawet nie wiem skad się wzią zawsze uważam co ściagam z netu ehh.

Wyłączyłem go w msconfig ito tyle co mogłem zrobić.

Naszczeście ostatnio formatowałem dysk i jest cacy.

Może żeczywiście ten mks pod dosem by cos pomógł.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...