Skocz do zawartości
Krzychul

2006 Fifa World Cup™

Rekomendowane odpowiedzi

powinni tak zrobic z seriami ea sports przy kupnie gry z 2006 roku na gre z 07 rabat przynajmiej 15-20% :) ale to nie realne

 

*jutro zagram* mam pytanie do was, mozna rozgrywa quick mecza i mś to wiem, a sa jakies inne tryby ?jak np. trening itd. ?

 

aha i czy dodali jakies nowe opcje kontroli pilki, dosrodkowania czy cus itd?

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni tak zrobic z seriami ea sports przy kupnie gry z 2006 roku na gre z 07 rabat przynajmiej 15-20% :) ale to nie realne

 

*jutro zagram* mam pytanie do was, mozna rozgrywa quick mecza i mś to wiem, a sa jakies inne tryby ?jak np. trening itd. ?

 

aha i czy dodali jakies nowe opcje kontroli pilki, dosrodkowania czy cus itd?

Karne...

I

Scenariusze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już od jakiś 2 godzin, i mogę napisać tyle:

 

Gameplay został nieco zmieniony (wg. mnie na lepsze - lecz PES to jeszcze nie jest.), rzuty wolne wykonuje się teraz nieco trudniej, karne broni się łatwiej, co do strzelania ich jest trochę utrudnione - chociarz trochę praktyki i można trafić za każdym razem, piłkarze teraz czasem zagrywają ręka i jest przyznawany wolny! licencje i tryby jak zwykle na najwyższym poziomie, został dodany nowy tryb karne, scenariusze, no i oczywiście mozliwość zagrania mistrzostw świata i eliminacji do nich, muzyka jak zawsze licencjonowana, menu wg. mnie całkiem przyjemne, naszej drużynie z tego co narazie zauwazyłem to odwzorowano twarze tylko Dudka i Szymkowiaka.

 

Ide grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno chcesz je zobaczyć? gra jest brzydka jak noc...

 

http://www.mundofifa.net/web/index.php?opt...d=149&Itemid=38

 

tutaj masz 80 screenów, nowych sensu nie ma robić, bo gra wygląda tak samo brzydko jak na załączonych obrazkach

 

Dołączona grafika

 

PC

 

Dołączona grafika

 

XBOX360

LOL :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu intro:

 

Dołączona grafika

 

 

Menu główne:

 

Dołączona grafika

 

 

Wybór składu:

 

Dołączona grafika

 

 

Loading:

 

Dołączona grafika

 

 

3 Screeny z gry w full detalach 1024x768x32 High (megaupload.com-1.93 mb rar):

 

KLIK!

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak ktoś chcę jakies screeny jeszcze, to niech napisze. Grafika jest oczywiście w grze lepsza, screeny zostały celowo pogorszone bo nie weszły by na imageshack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod względem technicznym nawet niezła jednak graficznie stoi na niskim poziomie, murawa wyglada jak jedna wielka zielona rozmazana tekstura na dodatek strasznie ciemna, brzydko tez prezentuja sie konfetti oraz zawodnicy z "oddali" ... słabo słabo, przydało by sie o 100% wiecej szczegółów bo narazie wyglada to mizernie.

 

oczywiscie pisze to po "sesji" z wersja full.

ustawienia graficzne 1024x768 32Bit, detale high, AAx4(ustawione w sterowniku) ... wiecej zbytnio wskrzesić sie nie da z engine tej gry :/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho szkoda kasy na tą gre, grafika słaba i do tego ta masa błędów, testerzy chyba tylko intro oglądnęli i na tym beta testy się skończyły, kolejna szmira wciskana na siłę graczom, to co wyprawia EA to kpiny z normalnych ludzi, mojej kasy nie zobaczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyślił ktos cos z tą czarna trawą ? bo mnie juz ta gra dobija jak na to patrze... Przeciez tak zle być nie moze! Mam nadzieje, ze w EA SPORTS nie pracuja tylko idioci, ale ze jest pare stylistów i nie wymyslili czarnej murawy :] Jakis Patch cos ... jak tylko macie jakis pomysl - piszcie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest przepiękna grafika?

zdejmij klapy człowieku, chyba Ci te wszędzie latające confetti w głowie poprzewracały i zejdź ze mnie

Jezeli gra wyglada tak jak na twoich screenach to wyglada gorzej niz FIFA 06 u mnie (moze mam jakiegos wspanialego kompa?). Zwlaszcza pierwszy screen wyglada jak z FIFY 97 a nie WC... Co do gameplayu, to jezeli jest nieco lepszy niz w 06 to dla mnie jest ok. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys bylem fanem fify, ale od czasu kiedys zaczeli robic klientow w jajo, nie robiac nic i wydajac co roku ten sam odswierzony gniot przeszedlem na jasna strone mocy i wybralem PES.

Teraz dziwie sie, jak mozna ekscytowac sie co roku ta sama, beznadziejna gra, zalosna pod wzg. grywalnosci/grafiki/sterowania.

Jordan 22 / 23 Ty tak sie nie rzucaj, bo mozesz sie przypadkiem z forum wyrzucic. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan 23 - Ty czasem nie pracujesz dla EA Polska? Ale weź sie już przyznaj :P Dział marketingu prawda? Wydało się :lol2: :lol2: :lol2:

Dlaczego tak sądze? Bo, całym szacunkeim, Ty albo jeseś ślepy i rzeczywiscie nie widzisz ochydztwa wygladu, albo specialnie przymykasz oko tak bardzo kochasz tą serię, a ponieważ z obydwoma przypadkami spotykam sie zadko, to moze jednak pracujesz dla EA :D

 

Ciekawe czy gameplay na x-360 też jest lepszy ??

Gorszy juz być nie moze wiec nic w tej kwestii nie stracisz.

 

Dołączona grafika

ja to skwituje tylko tak:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzialem screeny z peceta i jakos trawa jest na nich zielona,takze chyba wiekszosc z Was ma cos z gra.Ja niestety tego nie sprawdze bo okazalo sie,ze mobo bedzie dopiero we wtorek :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzialem screeny z peceta i jakos trawa jest na nich zielona,takze chyba wiekszosc z Was ma cos z gra.Ja niestety tego nie sprawdze bo okazalo sie,ze mobo bedzie dopiero we wtorek :(:(

hydro, ja też już nie jedne screeny widziałem, super fajne z renderowaną trawą, ale to było zwykłe wciskanie kitu, ta gra wygląda ładnie, ale na xbox-a, to co widać na załączonych obrazkach to 100% realne screeny z wersji PC

ta gra wygląda jakby była całkowicie pozbawiona jakiegokolwiek oświetlenia, ja już nie mówie o HDRach, tutaj w ogóle nie ma cieniowania obiektów, a jeżeli takowe istnieje to zjechano z nim do minimum, biedne tekstury o jednolitej barwie, no spójrz na te stroje, no przecież to woła o pomste do nieba :blink:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze dopracuja ta gre po fifie 2006. jak widac mylilem sie i to bardzo mocno. tak syfiaastej gry to juz dawno nie widzialem. za wydawanie takich gier powinno sie do wiezienia wysylac. kolejny niedopracowany bubel z logiem EA Sports

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murawa jest tylko zla w demie <_< teraz mam bardzo dobra cala gierka :D Jest swietna bo sa wszystkie reprezentacje nawet Azerbejdzan czy te takie :lol2:

daj screeny (tylko nie z menu :lol: ), może ja mam inną pełną wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murawa jest tylko zla w demie <_< teraz mam bardzo dobra cala gierka :D Jest swietna bo sa wszystkie reprezentacje nawet Azerbejdzan czy te takie :lol2:

tak sie dziwnie składa ze mam full wersje i murawe przypominająca wielki płat zamazanej tekstury, co gorsza na pewnym boisku dostrzegłem łączenie!!! pierwsza połowa boiska z druga + beznadziejna jakosc murawy, wyglada to tragicznie...

o reszcie nie wspomne, konfetti jak poszarpane teksturki wyciete "nozyczkami" :lol:

zawodnicy oprócz twarz wygladaja ubogo ...eh szkoda słów.

jedynie co to technika gry nie jest taka zła i klimat mistrzostw świata ( muzyka, komentarze, fajne wprowadzenie do meczu ) - jednak te wszystkie plusy psuje beznadziejna grafa, na ciemnych obiektach bardzo słabo widac to co sie dzieje na boisku.

 

EA juz nie pierwszy raz przygotowało [ciach!]o panierowane w sosie własnym.

Godfather - przed premiera wszystko pieknie ładnie ... po premierze żal.pl

 

BTW tuz przed wydaniem FifkiWC 2006, EA wypuściła nowe screeny z wersji PC

http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_m/11565/11565_1014_3.jpg

http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_m/11565/11565_1013_3.jpg

http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_m/11565/11565_1007_3.jpg

.....

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mur: :mur: :mur: :mur:

 

a co by było gdyby EA przejeła UbiSoft ?? TRAGEDIA !!! najgorsze gry na świecie wydawane jeszcze bardziej intensywnie.

co jak co Ubi potrafi stworzyc gre cud-miód, np GRAW na X360 - ten kto nie widzial niech zajrzy do odpowniedniego tematu i sciagnie sobie GAMEPLAY 11minut ( 140MB ) . Mega Wypas!

 

ps

czarny666- czekamy na screeny

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie zgodzic z wiekszoscia, ze ta gra to crap jakich malo. Sam gameplay jest beznadziejny, a grafa to dno. I nie oceniam tego na podstawie screenow tylko po zagraniu jednego meczyka. Jak panowie z EA sports nie potrafia stworzyc dobrego gameplay'a to niech chociaz sie skupia na grafice by produkt ladnie sie prezentowal. Dla mnie jest to profanacja pilki noznej i MS 2006 :?.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...