Skocz do zawartości
Krzychul

2006 Fifa World Cup™

Rekomendowane odpowiedzi

no ale co w tym dziwnego skoro to gniot :D

Gniot to malo powiedziane :D. Przebrnalem przez MS zmuszajac sie do gry. Oczywiscie zdobylem MS, ale nawet sie z tego faktu nie cieszylem :mur:. Nawet ten niby fajny wstep do meczu znudzil mi sie po drugim spotkaniu. Nie wiem co niektorzy widza w tej grze lecz nie bede w to wnikal. O gustach podobno sie nie dyskutuje. Koncze ta wypowiedzia moj udzial w tym watku bo FIFA WC 2006 jest gra o ktorej wszyscy jak najszybciej powinni zapomniec. A dlaczego? Ano dlatego poniewaz zlych wspomnien powinnismy sie jak najszybcie pozbywac z naszej pamieci i tak tez czynie :). Adiós.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo grać w fife nie umiesz. Jesli sie zna troche kombinacji klawiszow to jest to inna gra. A jesli sie raz gra gdzie patch na murawe nie zainstalowany to nic dziwnego. I nie rozumiem po co tu o tym piszesz bo jestes kolejnym wlasciwie piszacym ten sam post co inni.

:mur:

 

Skąd wiesz, że nie umiem? Hę? Dobrze, że ty umiesz :lol: Pierdzielisz głupoty, patch na murawę był zainstalowany, ale ta gra imo nie ma tego czegoś, co ma seria PES. I przez to nie zaprzątam sobie tą serią głowy. FIFA to szachy a nie piłka.

 

Combosy? Buhaha ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poziomie amator :lol:. Rozegralem tez pare meczow towarzyskich na professional'u ;).

Moje zdanie jest takie, jak zdobyłem na profesionalu mistrzoswo, to dopiero zobaczyłem, że gra sie o wiele przyjemniej jak sie troche poćwiczy, akcje wtedy sa mniej szablonowe i jest wiecej emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam gram na world class, ale i tak mnie powoli dobija ta gra. bledow jest jeszcze wiecej niz w fifie 2006 chociaz tam murawa wygladala o wiele lepiej, ea sports widocznie cofa sie w rozwoju i to doslownie. ale i tak wole pograc w ta zjeb.. fife niz w pes'a gdzie wieje nuda na kilometr. w fifie wc zauwazylem mase bledow, niektore naprawde wkurzaja. np: bramkarz lapie pilke w powietrzu, upada w bramce za linia i wstaje jak gdyby nigdy nic i nie ma bramki, pare razy bramkarz kiedy "kazalem mu" oddac podanie od obroncy w glab pola potrafil sie obrocic i kopnac pilke do swojej bramki :) zgroza. pilkarze robocop'y, wystarczy ze przebiegna kolo ciebie i juz maja pilke pod nogami (world class, widocznie ea sports ma inna definicje rozgrywki na wysokim poziomie, no nic, przemilcze ten fakt). kolejny bug jest okropny, faule na polu karnym blisko linji ale jednak na polu nie sa uznawane za takie po ktorych nalezy sie 11nastka. wiele razy tak mialem, szczegolnie jak gralem z kumplem( w[ciach!]... sie niesamowicie). do tego: rozowe kartki (powinny byc czerwone :) ) zolto-zielono-oczojebne kartki (powinny byc zolte), pedalsko wygladajace konffetti (czy jakos tak) i baloniki, beznadziejne kamery, tragiczne utrudnienia podczas rozgrywki LAN (straszne spowolnienia), dobra wystarczy. pewnie zaraz Ktos spyta to po co w nia gram :) niestety nie potrafie odpowiedziec na to pytanie, nie wiem.

a jeszcze jedno, rzuty wolne, WTF !!??

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

(bla bla bla)

Zadnego z wymienionych przez Ciebie bledow PES nie posiada, mecze sa znacznie bardziej dynamiczne (chyba ze demo FIFY WC rozni sie mocno od pelnej wersji?), nie ma cudow z odbieraniem pilki telepatycznie, gra jest znacznie szybsza... a jednak wieje nuda? Wytlumaczysz mi dlaczego?

Co ma FIFA czego nie ma PES (poza licencjami na wszystko co sie da) i dlaczego gra w ktorej udalo mi sie 3 razy strzelic IDENTYCZNA bramke (nawet przeciwnicy byli bardzo podobnie rozstawieni) jest niby mniej nudna niz PES, w ktorym ciezko o dwie PODOBNE bramki? Bo naprawde: nie kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnego z wymienionych przez Ciebie bledow PES nie posiada, mecze sa znacznie bardziej dynamiczne (chyba ze demo FIFY WC rozni sie mocno od pelnej wersji?), nie ma cudow z odbieraniem pilki telepatycznie, gra jest znacznie szybsza... a jednak wieje nuda? Wytlumaczysz mi dlaczego?

Co ma FIFA czego nie ma PES (poza licencjami na wszystko co sie da) i dlaczego gra w ktorej udalo mi sie 3 razy strzelic IDENTYCZNA bramke (nawet przeciwnicy byli bardzo podobnie rozstawieni) jest niby mniej nudna niz PES, w ktorym ciezko o dwie PODOBNE bramki? Bo naprawde: nie kumam.

Bo życie jest pełne niespodzianek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja dorzuce swoje 3 grosze :D powiem jedno fifa to zupełnie co innego niż pes. grałem w obie i powiem ze pes tez miał kilka wad. szczegółnie denerwował mnie brak licencji i losowe imiona i nazwiska zawodników, bądź bardzo podobne. teraz gram w fife i powiem, że ma jeszcze bardziej denerwujące błędy, np. biegne sobie środkiem boiska i nagle jest spalony :D ogólnie to obie gry mają swoje zalety chociaz pes ma ich wiecej :) ponadto w pesa trzeba troszke pograć żeby coś zaczęło wychodzic a w fife (na niższych poziomach) bardzo szybko uczymy sie zdobywać bramki. pes jest również niebezpieczną grą, nie tylko dla osób nerwowych :D kiedy po raz enty nie wykorzystujemy sytuacji sam na sam po prostu krew zalewa :D mój pad niestety nie wytrzymał po jednej z takich sytuacji :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi ze fifa na world class tez potrafi doprowadzic do bialej goraczki. szczegolnie przez bledy ktore wczesniej wymienilem. raz rozjeb#$@! klawiature na pol, doslownie na pol, nie pamietam juz w jakiej grze i malo co fifa tez by do tego doprowadzila, ale na szczesnie troche sie hamuje do szkoda mi nowej "plaskiej" klawiatury. nie pomyslcie ze jakis psychopata ze mnie, poprostu tak dzialaja na mnie niektore gry. a wole sie wyzyc na przedmiotach martwych niz chodzic wku@#$@ caly dzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi coś poradzić na temat rzutów wolnych bezpośrednich? Bo nijak bym niestrzelał to bramkarz zawsze wyjmuje piłke, no raz mi sie udało strzelić bramke ale to było poziemi i miałem farta że murek podskoczył to bramkarza zaskoczyło. ALe jeśli chodzi o zeby jakoś w okienko strzelić to szans nie ma, a kompuer strzela :angry:

Edytowane przez Kozax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ta gra. Mianowicie strasznie szybko bigaja mi pilkarze. NIe da sie wogole grac !! Zmiana szybkosci meczu na wolni etc nic nie daje. Kolejna sprawa czy ta gra nie obsluguje rozdzielczosci 1280x800 ? :lol: :lol: Bo chyba sobie kpia ze bede gral w 1024x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...