Skocz do zawartości
iKingPin

Radeon 9000 i BX czy to pójdzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie moja karta tj. GF4MX 440 PixelView poszla dzis do krainy wiecznych tranzystorow :) i mam takie pytanie, czy na moiej plycie glownej ABIT BX133-RAID bedzie dzialac RADEON 9000 bo mam za tydzien zglosic sie po odbior nowej karty i nie wiem czy ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jeszcze raz GF4MX 440 ale innej firmy (nie PixelView) czy moze tak zaszalec i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> RADEONA 9000 ?

 

Wszystkich ktorzy maja RADEONA 9000/PRO na BX`e prosze o opinie czy to pojdzie stabilnie czy nie i jak karte polecacie.

 

PS.

Teraz sie mecze na GF2MX 400 64 MB 64 bit :( 200/143@200/180 :)

HE HE demonem szybkosci ta karta nie jest :(

PPS.

Pozdrawiam KANE`a aby szybko wracal do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie moja karta tj. GF4MX 440 PixelView poszla dzis do krainy wiecznych tranzystorow :) i mam takie pytanie, czy na moiej plycie glownej ABIT BX133-RAID bedzie dzialac RADEON 9000 bo mam za tydzien zglosic sie po odbior nowej karty i nie wiem czy ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jeszcze raz GF4MX 440 ale innej firmy (nie PixelView) czy moze tak zaszalec i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> RADEONA 9000 ?

 

Wszystkich ktorzy maja RADEONA 9000/PRO na BX`e prosze o opinie czy to pojdzie stabilnie czy nie i jak karte polecacie.

 

PS.

Teraz sie mecze na GF2MX 400 64 MB 64 bit :( 200/143@200/180 :)

HE HE demonem szybkosci ta karta nie jest :(

PPS.

Pozdrawiam KANE`a aby szybko wracal do zdrowia.

Ja akurat nie mam juz BX ale wydaje mi sie ze to bez wiekszych problemoof pociagnie z tym ze na AGP 2X bo wkoncu BX nie ma obslugi 4X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma Celka 900 na plycie ABIT BX133 i mu Sapphire Radeon 8500 Le chodzi bez najmniejszych problemów więc 9000 powinien u ciebei chodzic też bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz w ciemno tego radka ja mam 2 komputer na którym jest zainstalowany gigabyte 9000pro i działa pięknie a płyta to uwaga : abit bx6 rev 2.0 a procek to celek 266 wykręcony na 400mhz w 3 demarku 2001 se na default jest 2000pkt !!!!!! na tym zestawieniu działa .pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

Jeszcze sie zastanowie ale jest DUZE prawdopodobienstwo ze ja ją wezme ale mam pytanie jeszcze jakiej firmy brac tego RADEONA 9000 ?

 

Za wszystkie sugestie bardo bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

Jeszcze sie zastanowie ale jest DUZE prawdopodobienstwo ze ja ją wezme ale mam pytanie jeszcze jakiej firmy brac tego RADEONA 9000 ?

 

Za wszystkie sugestie bardo bede wdzieczny.

Od siebie polecam Sapphire'a. Może być jeszcze Gigabyte, ale tylko z pamięciami 4ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

Jeszcze sie zastanowie ale jest DUZE prawdopodobienstwo ze ja ją wezme ale mam pytanie jeszcze jakiej firmy brac tego RADEONA 9000 ?

 

Za wszystkie sugestie bardo bede wdzieczny.

Od siebie polecam Sapphire'a. Może być jeszcze Gigabyte, ale tylko z pamięciami 4ns.

ja mam HiS'a i tez moge go polecic bo ma zajeb... ostry obraz i nie mam znia zadnych problemoof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie moja karta tj. GF4MX 440 PixelView poszla dzis do krainy wiecznych tranzystorow :) i mam takie pytanie, czy na moiej plycie glownej ABIT BX133-RAID bedzie dzialac RADEON 9000 bo mam za tydzien zglosic sie po odbior nowej karty i nie wiem czy ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jeszcze raz GF4MX 440 ale innej firmy (nie PixelView) czy moze tak zaszalec i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> RADEONA 9000 ?

 

Wszystkich ktorzy maja RADEONA 9000/PRO na BX`e prosze o opinie czy to pojdzie stabilnie czy nie i jak karte polecacie.

 

PS.

Teraz sie mecze na GF2MX 400 64 MB 64 bit :( 200/143@200/180 :)

HE HE demonem szybkosci ta karta nie jest :(

PPS.

Pozdrawiam KANE`a aby szybko wracal do zdrowia.

Dzieki, juz praktycznie czuje sie ok. Jutro chyba wpadne do ciebie.

Widze ze ostro 'przymodowales' jak mnie nie bylo (chicken ci pomagal ? :P). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...