Skocz do zawartości
klinsman2

Czeste Restarty Kompa ! ? !

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe, ze np. pamięć, sprawdź komputer Memtestem lub bardziej wyczulonym na błędy Goldmemory (tylko nie pytaj się skąd to ściągnąć, www.google.pl). Jeśli testy nie wykarzą żadnych błędów, to niestety musisz sprawdzać wszystkie części po kolei, poczynając od procesora :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO i mam jeszcze jedno pytanie - mam z tylu obudowy miejsce na wiatraczek. Jakbym chcial sobie kupic to co ? mam powiedziec do sprzedawcy ?? wiatraczek na obudowe ?? i wymiary podac czy co ??

i jak go zamontowac ? przykrecic to wiem ale gdzie do plyty podpiac ?? tego to nie wiem.

 

r9550 co to ??

 

r9550 co to ??

 

r9550 co to ??

 

Podajcie konkretne modele i ceny (jak mozecie_ :P ) a jak mam G force to moge miec tylko G Force ???

 

Podajcie konkretne modele i ceny (jak mozecie_ :P ) a jak mam G force to moge miec tylko G Force ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jaki tam wiatraczek wejdzie (mysle ze 80x80mm)

radeon 9550 - gigabyte, saphrine, itp (na forum jest caly temat o nich)

ceny ok 200zl

mozesz miec kazda karte graficzna na port agp, nie koniecznie musi to byc geforce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup ac fan pro tc na allegro to koszt 7zl, jak nie masz juz gniazda (3pin) na wiatrak na plycie, to mozesz go podlaczyc do moleksa (schemat podlaczenia znajdziesz na necie). jak wezmiesz ten wiatrak co ci podalem to podlacz go na 12v.

mozesz tez wykorzystac wiatrak ze starego zailacza ;) (jesli takowy przypadkiem masz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

molex to gniazdo do zasilania dyskow (4 piny, 2xczarny,zolty, czerwony)

zeby podlaczyc wiatrak na 12V - czarny z czarnym, a czerwony (wiatrak) podlaczasz do zoltego (molex)

w moleksie:

czarny-masa

zolty-12V

czerwony-5V

 

jak w wentylatorze masz jeszcze zolty to go nie podlaczaj do niczego, jest on odpowiedzialny za monitorowanie obrotow.

wiatrak tez mozesz puscic na 5 i 7V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...