Skocz do zawartości
Majk1984

Delta - Szit?;/

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem nowa Delte 350W ...cichutka...ciezka!!...wygladala pozadnie..jednak po zalozeniu...:

Komp sie wlaczyl...

System zaladowalo...

Wlaczylem: gg, www, outlok - w wentylatprze od zalaczenia kompa cos dziwnie wyrczalo...wiatrak sie przestawal krecic jakby...i zacinalo kompa na 1sekunde...po czym nzowu ruszal pena para..znowu po ok 15-20s zaczelo wyrczec i znowu zwiecha lekka na 1s...jakies paski przy tym wyrczeniu na monitorze wyskakiwaly..jakby jakies zwarcia sie robily w nim??;/ no i w ostatniej fazie klikam na gg z BENITO co to moze byc i zonk...komp sie sam wylaczyl..odpialem kompa..polozylem na lozku..patrze popodlaczalem wszystko prawidlowo..wlanczam wiec go na lozku..odpalil...wlancza sie bios bo piklo..i dysk mysli..czyli zaczyna ladowac systwem mysle..i nagle koniec..wylancza sie;/...probowalem trzy razy i zawsze sie chyba w niemal tym samym momencie wylancza ....

Wiec tylko raz sie udalo wlaczyc z zaladowaniem systemu...na ok 10min..ani nie;/

Co to moze byc? czy trafilem na jakas wadliwa wersje??..sproboje jeszcze jutro skoczyc do jakiegos kumpla i u niego sprawdzic zasilacz...bo chce byc pewny na 100% ze to jest jego wina...

Podlaczylem stary Megabajt 300W z ktorego chcialem zrezygnowac bo wyje glosno no i tylko 300W i na ni msmiga ...nic sie niedzieje...wiec chyba cos z Delta nietak:/

Przy okazji balem sie ze moglem cos spier**lic bo zmienialem chlodzenie na chipsecie pl.gl na zamlana niebieskiego no i coolera na Arctica...musialem tez cala plyte przy tym z budy wyciagac bo inaczej bym niedal rady..no ale skoro po podlaczeniu starego zasilacza smiga i nic sie niewiesza ani nic to chyba wszystko jest OK...chyba Delta sie niepopisala??

Pomozcie ...a moze juz mieliscie cos podobnego???...

 

Tego tu kupilem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no mam Shuttle AK31 KT266 na chpsecie VIA-Athlona 1,4-HDD 80GB i 120GB-DDR 2x256-FDD-DVDRW LG i CDROM LG-R9550-sieciowka

a Co do "jaki model"...no to sa przeciez jedne tylko 350cio Watowe...:)

Edytowane przez Majk1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec..Fortron doszedl..bo takiego sobie zarzyczylem zamiast tej Delty;/ dokaldnie fortron 60MDN - chodzi cacy...nie to co na Delcie..wiec niewiem co bylo grane ze u mnie Delta niepodeszla pod sprzet....dziekuje za wypowiedzi i wszelka okazana pomoc;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze coraz wiecej wadliwych modelów delty sie na rynek wdarło. Mojemu koledze składałem komputer (bardzo podobny do mojego) i jako zasilacz wybrałem delte. Niestety nie uciagnela ona Radeona 9700Pro obraz za nic w swiecie sie nie wlaczał. Powiedziałem mu zeby sobie kupił Huntkeya 350W i tak tez zrobił, i teraz mu wszystko lux chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...