Skocz do zawartości
Gość MD0

Router Cerberus

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mam taki routerek ale mam z nim problem

 

nie moge zrobic tak zeby sie sam połączył jak zerwie połączenie

w Quick Start załączam Automatic Reconect daje Save Config i po restarcie dalej nie jest zaznaczone i router sam się nie łączy. Jak to u was wygląda?

 

wersja firmware - CX82xxx_4.1.0.14a_B300c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie działa jak nalezy i ta opcje mam caly czas zaznaczona.

Upewnij sie napewno czy dajesz Submit i potem dopiero save config. Niewiem czy to ma jakies znaczenie ale wydaje mi sie ze tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie mozna domyslic

 

zreszta www.pentagram.pl wyglada tak samo jak www.mmv.pl i chyba pentagram jest znakiem produktów multimediavision bo nie ma zagranicznej strony pentragrama

 

kiedys miałem linka do strony producenta ale nie moge go znaleźć ale to nie wazne go okazalo sie ze juz sa firmware'y na stronie

 

a napiszcie jaki wy macie firmware?

 

ps mam jeszcze jeden problem

nie moge sie na router logować zdalnie tzn z netu

wpisuje w przegladarce IP i nie da rady

 

Mam zaznzaczone w Configuration->Advanced->Misc configuration opcje HTTP Server Access All i nie moge sie zalogowac z netu a jedynie z lanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam firmaware co ty czyli CX82xxx_4.1.0.14a_B300c. Orginalny firmaware w routerze byl ciut nowszy ale mialem na nim jakies dziwne przywieszki tzn. jak cos zaczalem sciagac to net sie tak zmaulal ze nie chodzil wogle.

Napisalem do MMV i wyslali mi na maila wlasnie ten firmware po jego wgraniu problem zniknol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...