Skocz do zawartości
zbych1001

Ile Pociągnie Na Baterii Chiligreen M570a?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajta !

 

no właśnie... czy orientuje się może któryś z szanownych forumowiczów jaki czas będzie pracował ten model na baterii (w jakimś oszczędnym trybie i np. w excelu) ?

 

i jaka jest możliwość (jeśli jest) wydłużenia jego pracy ? (druga bateriia, mocniejsza bateria ??).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajta !

 

no właśnie... czy orientuje się może któryś z szanownych forumowiczów jaki czas będzie pracował ten model na baterii (w jakimś oszczędnym trybie i np. w excelu) ?

 

i jaka jest możliwość (jeśli jest) wydłużenia jego pracy ? (druga bateriia, mocniejsza bateria ??).

 

pozdrawiam

Kur...a!! A czy opcja SZUKAJ jest Ci znana?! Czlowieku no rusz glowa, masz cala recenzje dokladnie tego komputera to po co zakladasz kolejny topic w dodatku z jednym prostym pytaniem!!?? :mur: - Max 2 godziny z minimalnym podswietleniem i wifi off...Adminie - widzisz i nie grzmisz... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur...a!! A czy opcja SZUKAJ jest Ci znana?! Czlowieku no rusz glowa, masz cala recenzje dokladnie tego komputera to po co zakladasz kolejny topic w dodatku z jednym prostym pytaniem!!?? :mur: - Max 2 godziny z minimalnym podswietleniem i wifi off...Adminie - widzisz i nie grzmisz... :sad:

 

Masz etat na odpowiadanie we wszystkich tematach ??? Nikt Cię nie zmusza do odpiewdzi jak Ci się nie podoba co piszę. Jak taki zajebisty jesteś i wszystko już zostało napisane to w takim razie wskaż mi gdzie pisze coś na temat wydłużenia pracy tego lapka poprzez np. zamontowanie mocniejszej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowanie mocniejszej baterii.

No comment, a poza tym nie tyle nie podoba mi sie co wystarczy poszukac i bys wszystko znalazl co bys chcial ale oczywiscie latwiej jest miec wszystko w dup..e i zalozyc nowy topic, po co sie przemeczac. A jak chcesz wydluzyc czas pracy to miej go podlaczonego caly czas do pradu - wtedy bateria trzyma w nieskonczonosc nawet na pelnym podswietleniu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No comment, a poza tym nie tyle nie podoba mi sie co wystarczy poszukac i bys wszystko znalazl co bys chcial ale oczywiscie latwiej jest miec wszystko w dup..e i zalozyc nowy topic, po co sie przemeczac. A jak chcesz wydluzyc czas pracy to miej go podlaczonego caly czas do pradu - wtedy bateria trzyma w nieskonczonosc nawet na pelnym podswietleniu :mur:

 

No świetnie... ale nie rozczarowałeś mnie - nie liczyłem już na mądrą wypowiedź z Twojej strony i w zasadzie zamiast coś konkretnego odpowiedzieć to spieprzyłeś do reszty ten topic (ale to chyba było w Twoim zamiarze od początku).

 

Można go spokojnie usunąć i najlepiej skupimy się wszytscy na Twoim temacie.

 

Nie masz wyłączności na to forum i nie cwaniakuj tyle skoro nie pasuje Ci konkretnie zadane i opisane pytanie - dla mnie szczegółowe tematy to lepsze wyszukiwanie niż kopanie dziesiątkach postów. Jeżeli tobie to przeszkadza to znajdź sobie jakieś zajęcie, a nie uprzykrzaj życia innym.

 

Nie prosciej zadzwonić, albo napisac maila do dystrybutora Chilligreena w Polsce ? :lol2:

 

O tej porze to niezbyt dobry pomysł (ale przynajmniej na luzie i konkretnie :D )... Liczyłem na odpowiedź teraz, ale się przeliczyłem.

 

Chyba zostaje mi trochę poczekać (może do jutra jak znajdę chwilkę) i zadzwonić :)

 

Dzięki Limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No świetnie... ale nie rozczarowałeś mnie - nie liczyłem już na mądrą wypowiedź z Twojej strony i w zasadzie zamiast coś konkretnego odpowiedzieć to spieprzyłeś do reszty ten topic (ale to chyba było w Twoim zamiarze od początku).

 

Można go spokojnie usunąć i najlepiej skupimy się wszytscy na Twoim temacie.

 

Nie masz wyłączności na to forum i nie cwaniakuj tyle skoro nie pasuje Ci konkretnie zadane i opisane pytanie - dla mnie szczegółowe tematy to lepsze wyszukiwanie niż kopanie dziesiątkach postów. Jeżeli tobie to przeszkadza to znajdź sobie jakieś zajęcie, a nie uprzykrzaj życia innym.

O tej porze to niezbyt dobry pomysł (ale przynajmniej na luzie i konkretnie :D )... Liczyłem na odpowiedź teraz, ale się przeliczyłem.

No czyli potwierdza sie to co powiedzialem - ze jestes leniem ktory wlasnie woli zadac pytanie i robic syf niz chwile poswiecic i poszukac odpowiedzi bo dla krolewicza wszystko musi byc na tacy podane i z pocalowaniem w reke. Odpisalem bo akurat mam tego laptopa i znam odpowiedz, wiec moge jej udzielic tylko nudzi sie to robic po raz dziesiaty. Poza tym juz kiedys pisalem - nikt tu nie ma dyzurow zadnych zeby w 5 minut odpisac od razu na kazde zadane pytanie. Co sie tyczy "mojego tematu" i "wylacznosci" to uwazam to za jakis belkot z twojej strony wiec nie bede odpisywal. A uprzykrzac zycie to robisz tylko i wylacznie ty - odstawiajac taki burdel wlasnie. Szkoda ze tego nie widzisz, bo w tym momencie nie masz absolutnie racji. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej porze to niezbyt dobry pomysł (ale przynajmniej na luzie i konkretnie :D )... Liczyłem na odpowiedź teraz, ale się przeliczyłem.

 

Chyba zostaje mi trochę poczekać (może do jutra jak znajdę chwilkę) i zadzwonić :)

 

Dzięki Limerro

Przeciez wiadomo, ze nie o tej porze. Co myslisz, ze na wszystkie Twoje pytania znajdziesz odpowiedz - takich jak Ty jest duzo wiecej. Czekaja, zeby im wyciagnac "krolika z kapelusza" i najlepiej podano wszystkie linki na tacy. Gdybys czytal forum to bys wiedzial kto na forum posiada notebook Chilligreen i do niego adresuj pytania na "PW". Przy okazji skoro jestes tak obyty w wyszukiwaniu ofert internetowych to i baterie o wiekszej pojemnosci powinienes znalezc :P

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji skoro jestes tak obyty w wyszukiwaniu ofert internetowych to i baterie o wiekszej pojemnosci powinienes znalezc :P

Sorry, ale Twój AMILO M1439G za wyjściową cenę 6000 zł był naprawdę mało atrakcyjny więc nie dziw się, że wystarczyło mi przeglądniecie ofert internetowych, żeby zrezygnować z jego zakupu. Bez urazy.

 

To już był totalny offtop, ale faktycznie i tak nikt tu nic nie napisał na temat, więc dzięki za wasz trud.

 

Jeszcze raz tylko przypomnę, że wypowiadanie się w dowolnym temacie nie jest obowiązkowe i jak nie macie nic na temat do napisania to proszę was - nie róbcie fermentu.

Obyłbym się bez waszej "wiedzy".

 

 

--"Poza tym juz kiedys pisalem - nikt tu nie ma dyzurow zadnych zeby w 5 minut odpisac od razu na kazde zadane pytanie."--

 

Masz zupełną rację tylko... Czy w temacie zaznaczyłem, że oczekuje odpowiedzi natychmiast ? NIE. Czy kogoś ochrzaniłem za to, że za późno odpisał ? NIE

Owszem - fajnie gdyby ktoś odpisał coś na temat zanim pójdę spać, ale nikomu krzywdy nie wyrządzę jak tego nie zrobi.

 

Więc o co CI chodzi ??

 

 

Temat uważam za zamknięty. Niech zniknie, albo niech zejdzie na koniec odwiedzin i tak nikt się niczego z niego nie dowie...

 

ewentualne "ALE" proszę teraz kierować na PW.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat uważam za zamknięty. Niech zniknie, albo niech zejdzie na koniec odwiedzin i tak nikt się niczego z niego nie dowie...

 

Pozdrawiam

nie musi sie dowiadywac stad - ta informacja podana juz byla wczesniej w innym topicu, wystarczylo poszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...