Skocz do zawartości
Gość lipa_ml

Samsung Ultra 512 Mb 400 2-2-2-5 !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pojawiły się kości Samsung Ultra 512 MB 400 2-2-2-5 ! . Czy ktoś z was już je miał i testował?

to są z napewno te pamiątki http://www.tigerdirect.com/applications/Se...p?EdpNo=1071043 w sirius-ie sa po 160zł więc pewnie błąd bo powinny byc po 260zł więc kto zamówi w tej cenie ten zarobi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

To juz odrzuty TCCD czyli tcc4 i dol... cena w siriusie moze byc walnieta niestety;( i wcale nie jest tak ze jak zamowisz w cenie ktora jest na stronie to tyle zaplacisz tym bardziej ze jest (tel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz odrzuty TCCD czyli tcc4 i dol... cena w siriusie moze byc walnieta niestety;( i wcale nie jest tak ze jak zamowisz w cenie ktora jest na stronie to tyle zaplacisz tym bardziej ze jest (tel)

a te tcc4 to już kiepsko się kręcą?

widze, że powstaje spis pamiątek może by jakis temat do dyskusji do tego założyć mnie interesuja np. pamięci te tańsze Buffalo i Spectek tylko nie wiem co konkretnie ma na nich pisać żeby się dobrze kręciły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilem te z siriusa, odbieram osobiscie pewnie jutro, wiec obadam co i jak, na moje oko blad w opisie, ale wtedy ich nie kupie, albo jedna kostke

 

 

http://www.overclockersonline.com/index.ph...&num=192&pnum=1

 

 

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=63704

tcc4 to chyba nie jest bo przy ddr400 ma cl3

 

 

 

http://w2.sirius.pl/towar_karta.php?TowarI...KategorieId=383 cena rośnie...dzownilem z zapytaniem i jesli ktos kupil przed podwyzka, to placi cene przed podwyzka, wiec wsio gra, bo 40 zł na dwoch kosciach to juz pewna kwota jak dla mnei np jest

Edytowane przez paczka01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

he he he ja tam zamowiłem 10 szt jak jeszcze były po 160 zł :) co by nie mówić to w obecnej chwili to jest hit bo za 160 zł (179zł teraz) mozna kupic co najwyżej no name , goodram albo elixir. a tu do tego jeszcze timingi 2-2-2-5 i radiator :) ja juz kaske przelałem i 10 szt do mnie jutro wyleci :)

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

no wlasnie nie do konca, mozesz je oddac w czasie 10 dni, ale maja byc w stanie nienaruszonym

kupiłem 10 szt zobacze na jednej sztuce, mam sklep komputerowy wiec je i tak pogonie dalej przeciez one kosztują tyle co no name tzn. 160 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem 10 szt zobacze na jednej sztuce, mam sklep komputerowy wiec je i tak pogonie dalej przeciez one kosztują tyle co no name tzn. 160 zł

 

 

do mnie zadzwonił sirius i powiedzial ze blad w opisie, ze to wogole nie ten ram i nici z niego.... a milo byc tak pieknie

 

 

 

tym samy mam pytanie

 

 

jakie mozna ustawic timingi dla UCCC najszybsze dla DDR400

 

pojda chociaz na 200 2,5-3-3-6 ?

Edytowane przez paczka01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, od razu coś śmierdziało ;)

@lipa

a ty dostałeś potwierdzenie że wysłali już do ciebie???

 

@paczka

co znaczy błąd w opisie??? wnioskuje że pomylili sie przy podawaniu timingów i nie jest 2-2-2-5 a kosci sa UCCC?? dobrze zrozumiałem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Opis pomylony pamieci nie te... ale dalej to samo na stronie... hehe co za kretacze:) moze szumu chca narobic i cene zwiekszyc jeszcze bardziej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze oni tych kostek nie maja, tzn moga miec, ale nie te na tccd

 

 

ogolnie po calodziennym obcowaniu z ta firma NIE POLECAM!! zlewanie klienta, olewanie, szkoda gadac.... no i ceny z kosmosu, chyba nie uaktualniaja cennika, jakies muchy sa za 900 zeta za 2x256, taka sama cena od 2 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

bardzo dziwne mi powiedzieli ze stą te kości na stanie i są to 2-2-2-5 timingi wiec nie wiem o co chodzi. jesli zdjecie sie zgadza no to są faktycznie te kosci. zobaczymy jak dojadą najwyżej im odeśle z ładną kartką ze mają sobie je wsadzić bo rozumiem pomylkę na stronie ale jeśli jest takie zaintresowanie tymi pamięciami to powinni jesli taki bląd wystapił to poprawić a co do UCCC to latają tak jak w podpisie a na cl2,5 te moje idą na 225 mhz 2,9v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

i co sie okazało? ze to banda idiotów czas zapewniali ze to są te w radiatorach 2-2-2-5 a dzisiaj stwierdzili ze to pomylka i ktoś wpisał zwykłe uccc jako te ultra . tylko nie wiem dlaczego nadal jest taki opis na www . niepotrzebnie przelewałem kaske tylko dupe zawrucili ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

no czyli potraktowali nas tak samo....

ale wogole do Ciebie cos wyslali?

 

to ze nie sa ogarnieci to wiedzialem po pierwszym mailu :]

nic nie napisali mój kumpel ich dusil kilka razy zeby sprawdzili w magazynie i w koncu zadzwonili ze to s ą uccc wczoraj usilnie byli pewni ze to sa te co w opisie albo mają bałagan albo są nie normalni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...