Skocz do zawartości
mcsym

Gg Działa Reszta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam podłączony net do komputera z kablówki.mam normalny modem zewnetrzny thomsona tcm 420, który jest z kompem połaczony przez USB. w kompie ma sieciówkę i pociągnięty kabel do drugiego kompa. udeostepniam tam połaczenie z netem, ale działa na tym drugim kompie tylko gg!! bez sensu, stronki i nic innego nie działa. czy to jest wina jakichś zabezpieczeń, czy złej konfiguracji? na obu kompach jest XP. nie mam pojęcia co zrobić, nikt nie potrafi mi pomóc. proszę o pomoc! dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sytuacja dosyć dziwna... wpisałem w przeglądarce podane nr, i otwiera sie google i nic pozatym. jak wpisuję inny adres, to wyskakuje ten adres, ale na stronie znów pokazuje się tyko google. jak każe mu czegoś wyszukac, to znajduje wszystko, tylko jak klikam na jakikolwiek link, to znow pojawia się strona google, albo pisze, ze URL nie został znaleziony. to moze cos pokombinowac z tymi dns-ami?? ale nie wiem jakie wpisac. i na obu komputerach? prosze o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa!!!!!!!!! jestem niesamowicie wdzięczny. Dziekuję!

Jeszcze jedno pytanie. Ponieważ mam internet z kablówki i płace tylko za jeden komputer, czy jest dla dostawcy widoczne, że korzystam na dwóch komputerach z internetu? jeśli jest taka mozliwosc to da sie to sprawdzic? i czy jesli działało mi samo gg, jak wczesniej, to mogło to być już wtedy widoczne, czy jak teraz działa też explorer to moze dopiero być teraz widoczne? nie chciałbym zeby mnie przypadkiem naszli. bardzo dziekuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robić. Że tak powiem olać sprawę. Nikt nigdy Ci z tego powodu nie będzie robić problemów. No chyba, że sam się zaczniesz dopominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...