Skocz do zawartości
piter1114

Gniazda Ram

Rekomendowane odpowiedzi

czesć! mam pytanko związane z gniazdami RAM.Czy kolejnosć w jakiej są montowane kostki w gniazdkach ma jakis konkretny wpływ na wydajnosć? zauważyłem,że w kilku komp. (hipermarketowych) gdzie zainstalowana jest np. tylko jedna kostka,montowana jest w gnieździe nr 3,czy to czysty przypadek? o co w tym chodzi? gdzies czytałem,że powinna być zachowana kolejnosć 1,2,3... i potem padały argumenty.Co o tym sądzicie?

 

pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piter powiedz czy dziala konfiguracja ktora ja podalem :P

 

w sumie ja tez moge zrobic sobie -29 stopni! wystarczy ze wrzuce na noc na balkon i tez bede mial cos kolo tego ;-)

piter: jak nie działa zobacz odwrotnie, albo 1 i 3, jak to tez nie to kazda mozliwosc :D

 

ale ja freonu nie skonczyłem przeciez :P wynik tez jest zza okna ;) dzisiaj o 5 rano jak do sql wychodziłem ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już ktoś podał temat o slotach to zadam swoje pytanie:

jeśli mam 512mb RAMu to jakbym sobie dokupił dodaktowe 512mb to mógłbym je uruchomić w DUALU? Czy musiałbym kupić jakoś specjalnie dopasowane do tych co mam czy wystarczy byle jakie?

Człowieku, podaj dokładny konfig, jakie to pamieci, co chcesz dokupic, bo nikt tu nie umie wrozyc :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...