Skocz do zawartości
Argennto

Chłodne Dni , Buda Na Balkon

Rekomendowane odpowiedzi

ale na parapecie mozna postawic kompa i uchylic okno przeciez nic mu sie nie stanie

Pewnie nie, ja kiedys jak kręciłem karte to otworzyłem okno a kompa ustawiłem niemal na parapecie, odrazu zrobiło sie chłodniej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zamieszczam mój wynik przy temp. proca 0 st. C .. może było by jeszcze więcej .. ale nie podwyższałem napięcia więcej niż 1.8 V , a i temperatura Hdd zbliżała się do niskiego niebezpiecznego poziomu .. Szkoda że nie chodzi tak co dzień :rolleyes:

post-18201-1138104516_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety zauważyłem że everest nie pokazuje temp procka gdy jest ujemna :(

 

ale leciała ostro w dół! -3*C na procku wtedy napewno było ;) gdyby potrzymać go tak z 5minut dłużej... ojjj

 

na dworku było -27*C ;) + dmuchawa żeby tak przypadkiem się nie przegrzał ;) (dysk 14*C - chyba już mało bezpiecznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety zauważyłem że everest nie pokazuje temp procka gdy jest ujemna :(

 

ale leciała ostro w dół! -3*C na procku wtedy napewno było ;) gdyby potrzymać go tak z 5minut dłużej... ojjj

 

na dworku było -27*C ;) + dmuchawa żeby tak przypadkiem się nie przegrzał ;) (dysk 14*C - chyba już mało bezpiecznie)

no z dyskiem juz bym uwazal przy tym temp.

Moj kiedys przy takiej operacji (ibm mial 18 stopni) to jakos dziwnie lozysko chodzilo (tak rzęźił). Od tego czasu owijam go szmatą/bluzą itp i jest spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...