Skocz do zawartości
Kot Prostownik

Zdechł Linksys Wrt54g Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

sciagnij program tftp2 potem wpisz w nim adres routera i wybierz ponownie to firmware ktre chciales wgrac...

 

przy założeniu że pingi do niego idą...

 

poprpbóuj ze dwa razy np. reset wylacz sprobuj programem ze 4-5 razy potem wylacz urzadzenie i wlacz i probuj sie zalogowac ... powinno pomóc mi pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tez uwalilem swojego Linksys'a upgradujac do DD-WRT 23 :angry:

W serwisie prawie napewno nie wezma go na gwarancje, gdyz nie obejmuje ona 'wypadkow' podczas flashowania alternatywnym softem.

 

U mnie pad byl totalny - zero pingow nawet tuz po wlaczeniu, gdy ruter powinien nasluchiwac na awaryjne flashowanie. Mi pomoglo to (ale gwarancje diabli wzieli - metoda stosowana w ostatecznosci ale (ponoc) 100% skuteczna) :

Instrukcja ratunkowa

 

Uwagi: tracisz gwarancje, w moim modelu byly srubki w nozkach przez co omalo nie zniszczylem obudowy silujac sie z nia :-) i zadzialal dopiero tip#3 (pin + antena)

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby przywrocic ruter do zycia musi sie on pingowac gdyz bez tego nie uda sie awaryjny flash. U mnie ruter nie dawal zadnych oznak zycia pomimu wielu dziesiatek resetow. Caly czas migala jedynie lampka Power.

 

Myslalem ze stalem sie posiadaczem bardzo drogiej 'cegly' :wink: lecz sprobowalem jeszcze metody ze strony ktora poprzednio podalem. Na poczatku probowalem polaczyc piny 15 i 16 z chipsetu Intela, ktory masz tam na zdjeciu lecz niestety dalej nic. Na szczescie metoda z polaczeniem pinu 16 z obudowa anteny zadzialala choc prawie zabraklo mi rak zeby to wszystko pospinac i jednoczesnie wlaczyc ruter :) Nagle zaczal sie pingowac i czym predzej sflashowalem go standardowym firmwarem.

 

Od tamtej pory no more DD-WRT - only Tofu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...