Skocz do zawartości
Champloo

Procesor Zwarjował

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczow mam pytanie co moglo byc przyczyna dziwnego zachowania procesora od czasu jak formatowalem kompa zaczely sie dziac dziwne rzeczy moj procesor P3 1g raptem zaczą pokazywac 500 mb gry nawet przez setup nie chcialy przechodzic 2click na exe lub setup 1 sec czarny ekran jakies logo sie pojawilo i wychodzi do windowsa (wyjatek call of duty ;) ) zaznacze ze chlodzenie nie jest problemem z zasilaczem tez wątpie by byly jakies problemy z gory dziekuje za jakikolwiek feedback.

win xp pro

P3 1 g

GF2 mx 400

80 gb WD

plyta MS-6337

320 mb ram

Edytowane przez Champloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możę się jakiś wirus wgrał na świerzym systemie jak miałeś firewalla wyłączonego. Bo skoro się komputer nie zawiesza, nie resetuje, nie ma bluescreenów to nie sądzę, żeby to była wina hardware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow mam pytanie co moglo byc przyczyna dziwnego zachowania procesora od czasu jak formatowalem kompa zaczely sie dziac dziwne rzeczy moj procesor P3 1g raptem zaczą pokazywac 500 mb gry nawet przez setup nie chcialy przechodzic 2click na exe lub setup 1 sec czarny ekran jakies logo sie pojawilo i wychodzi do windowsa (wyjatek call of duty ;) ) zaznacze ze chlodzenie nie jest problemem z zasilaczem tez wątpie by byly jakies problemy z gory dziekuje za jakikolwiek feedback.

win xp pro

P3 1 g

GF2 mx 400

80 gb WD

plyta MS-6337

320 mb ram

 

albo ty piszesz nirozumnie, albo ja nie potrafie czytać ze zrozumieniem. przedewszystkim mylisz jednostki, jeśli twój pentium pracował na 1 ghz, a teraz pokazuje 500 mhz (mb?) to najprawdopodobniej obniżyło ci się fsb w biosie, spróbuj je podnieść. wybierz w biosie opcje żeby ustawiło "default settings" i powinno jakoś śmigać. zainstaluj antyvira, ad-aware i przeskanuj porządnie system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche dziwne

trojka 1GHz chodzi na szynie 133MHz

to jakim cudem pokazuje 500MHz?

chyba ze miales krecony?

moze faktycznie fsb zle ustawione, ale to znaczy ze masz stary ( mocno ) bios skoro na default idzie 66MHz

Edytowane przez avecezary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak dziekuje za odpowiedzi co do krecenia to nie byl krecony z fsb sie bwailem wszystkie w biosie na default ustwilem (nie jestem magikiem komputerowym) co do biosu czy moze mi ktos wytlumaczyc jak 5 latkowi jak sie go aktualizuje? z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...