Skocz do zawartości
rufuse

Wieksze Obciazenie Mniejsze Obroty Wentylatora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy. Mam pytanko bo nie znalazlem nic podobnego na forum.A chodzi o to ze zakupilem procek P4 3.0GHz 630 pod to mam plyte glowna Gigabyte GA-8ipe775-g Zauwazylem ze przy wiekszym obciazeniu spadaja obroty wentylatora na CPU czy nie powinno byc na odwrot ze im wieksze obciazenie tym wieksze obroty?? A jeszcze pytanko o chipset czy to jest normalne ze on sie tak mocno grzeje po dluzszym obciazeniu. I czy ktos sie spotkal z tym ze inne elementy na plycie tez sie mocno grzeja jak np stabilizatory napiecia przy gniezdzie AGP jak tez kolo gniazd RAM.U mnie one po 5 min pracy strasznie parza ale dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest to FEEL. Powiem jeszcze ze wczesniej mialem podobna plyte GA 8IPE1000-G I tam bylo to samo ale jak czytalem dzialo sie to z chipsetem tylko ze tamta plyta miala bardzo maly radiatorek. Ale te stabilizatory tez tak mocno sie grzaly. Moze rzeczywiscie to przez zasilacz ale jak mierze napiecia na wtyczce w 3DMarku przy obciazeniu to napiecia nie spadaja jedynie w programie everest albo nawet w tym od gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ze zasilacz nie wytrzymuje moze bys przyczyna ze komp mi troche przymula??

Konfiguracja jesgo jest P4 3.0GHz z HT Gigabyte GA-8iPE775-G Karta FX5200 2x256MB GOODRAM na Dualu. Dysk SATA 120GB. Jak na taki procek to troche dziwne zeby tak bylo dlugo mi sie okna w explorerze otwieraja przez chwile mam brak odpowiedz a potem sie pojawiaja :mur: . Ma win XP z SP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...