Skocz do zawartości
sipol

Słaba Wydajność. Co Może Być Przyczyna?- Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

witam. odrazu chciałem zaznaczyć ze jestem lamerem i prosze zeby sie na mnie nie wyżywać przekleństwami.

moj laptop to: dell inspiron 1000, 2,2ghz 512ddr, hdd 40gb, karta graf. zintegrowana 64mb ddr, win xp he sp2. problem wyglada nastepujaco: mimo takiego wyposażenia(wydaje mi sie ze jest dobre) mój laptop w 3dmarku2001se osiaga bardzo mizerny wynik jakim jest 1300ptk.( w rankingu inni "laptopowcy" średnio maja około 5000ptk.). wydaje mi sie ze to wina karty graficznej ale jak wiadomo to wiekszość laptopów ma ja kiepska. co moge zrobić???? może trzeba cos zmienić w biosie???? albo w zarzadzaniu energia???? prosze mi tylko nie mówic ze mam przeinstalowac winxp bo juz to robiłem ze 10razy. ze strony producenta posciagałem najnowsze stery. blagam pomocy!!!!!

 

p.s. nie moglem znalesc podobnego posta wiec go założyłem.(jesli takowy istnieje) z góry sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google to the rescue:

http://reviews.cnet.com/Dell_Inspiron_1000...-5.html?tag=nav

 

z zeby nie bylo to zacytuje:

The Dell Inspiron 1000 uses a SiS M650 graphics adapter, which borrows 64MB of memory from the main system RAM. Though this type of setup is not always bad, the Inspiron 1000's configuration degrades overall system performance. The Inspiron 1000 turned in one of the worst scores we've yet seen from a comparably configured mainstream laptop notebook--35 percent behind the Gateway M305X, which has even less RAM.

lepiej nie bedzie SiS robi swoje, albo czyjes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...