Skocz do zawartości
Robertg

Ustawienia 3d Nvidia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo długo używałem kart Ati. Teraz ma GeForce 6800. W sterowniach Ati mogłem ustawiać jasność kontrast w 3D. Nie mogę znaleźć takiej opcji w sterownikach Nvidia. Jest tylko pulpit i nakładka do ustawienia. Czy istnieje gdzieś możliwość regulacji tych parametrów w sterownikac NVidia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo w sterach nvidii nie ma standartowo takich opcji, musisz zainstalowac inny program do optymalizacji karty np. power strip, vVHardPageSE

jak to nie ma takich opcji?

wchodzisz w ustawienia karty, ustawienia kolorów , ustawiasz swoje parametry, w zastosuj zmiany koloru tak aby objęły zaznaczasz wszystko lub all , zastosuj i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się trochę rozpędziłeś. Według Twojego sposobu to rozjaśniam wszystko, czyli pulpit i nakładkę. A ja chcę tylko programy 3D np tylko dla gier. W Ati to chodziło bezbłędnie i nie trzeba było jakiś dodatkowych programów. Trochę ciężko jest bez tego, być może kiedyś NVidia dopracuje swoje sterowniki. Brakuje też opcji ustawiania odświeżania w 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wchodzi się tak: PPM na pulpicie (Prawy Przycisk Myszy), właściwości, zakładka "Ustawienia", potem przycisk "Zaawansowane" i tam na jednej z zakładek powinieneś mieć nazwę swojej karty graficznej... A jak będziesz miał za mało opcji, to zainstaluj sobie nowe sterowniki. Tam czasami dodaja nowe opcje :)

 

Pozdrawiam i odpisz, czy Ci się udało!!

Edytowane przez Dymian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...