Skocz do zawartości
reddevil3x6

Do Uzytkownikow G7

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli prawidlowo - przynajmniej wiadomo, ze moja mycha nie jest sprowadzana :lol2: Na PCLab.pl testowali taki model, jak moj. A tak w ogole to wydaje mi sie, ze trzy stopki o wiele lepej sprawuja sie niz dwie, wiec dlaczego niby na zachodzie maja inne? Ja jestem bardzo zadowolony z mojej G7 - sprawuje sie swietnie i do tego jeszcze kupilem ja duzo taniej, niz normalnie powinienem zaplacic B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro... Trafila mi sie okazja - nowa, z pelna gwarancja (3 lata), gosciu wygral ja i chcial sprzedac. A ze akurat szukalem gryzonia to go lyknalem :wink: Tak to pewnie wzialbym G5 lub wzglednie Copperheada. Teraz tylko szmatke musze dokupic - chyba wezme QCK mini bo na wieksza nie mam miejsca na biurku (tylko 24cm wysokosci moze miec :sad: ) :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Miałem QCK mini i to jest potwornie małe...

 

Dołączona grafika

 

 

szybko się go pozbyłem i kupiłem QCK+ - 45x41cm ... no ale jak miejsca nie masz to kup na allegro za 19 zł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za foto. Lamalem sie nawet czy nie kupic 5L - pomyslalem, ze bedzie na dlugie lata, ale niestety mam biurko pod kompa z ikei :wink: i poleczka jest bardzo mala. Tak jak mowiles - kupie na allegro, tylko nie za 19zl, a za 17 :lol2: Szkoda ze przesylka jest taka droga - 8zl. Juz wiadomo na czym zarabiaja :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...