Skocz do zawartości
Mack1981

Gigabyte K8ne I Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki oto problem z ta plyta. Na poczatku wszystko chodzilo i dzialalo normlanie. Po okolo miesiacu plyta juz sie nie urochomila wydajac tylko piski. Zostala odeslana na gwarancje i dostalem nowa. Po zalozeniu jej wlaczam kompa i [gluteus maximus] dalej to samo. Myslalem ze dalej to cos z plyta, ale okazalo sie ze nie. Sprawdzilem ja przy innej konfiguracji i chodzi dobrze. Pozostale czesci tego zestawu rowniez zostaly sprawdzone i dzialaja bez zarzutu jesli sa oddzielnie. W kupie nie chodza:(. Moje pytanie jest czy mozna cos poradzic na to zeby to ruszylo??

Konfiguracja tego zestawu:

 

AMD Sempron 2500+ 64bit

Gigabyte K8NE

512MB DDR400 noname

Sapphire Radeon x600pro 256MB

HDD WD Caviar 80GB JB

DVD LG

zasilacz tracer 350W

 

Dodam jeszcze ze sprzet nigdy nie byl i nie jest krecony

Edytowane przez Mack1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem ja przy innej konfiguracji i chodzi dobrze. Pozostale czesci tego zestawu rowniez zostaly sprawdzone i dzialaja bez zarzutu jesli sa oddzielnie. W kupie nie chodza.

Jak jesteś pewny, że sprzęt jest sprawny, to rozmontuj wszystko i poskładaj "na pająka" może to obudowa powoduje jakieś zwarcie lub jest trochę krzywa i po dokręceniu MoBo do ścianki płyta jest trochę wygięta i coś nie kontaktuje.

 

PS. Gorszego zasilacza już w sklepie nie mieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...