Skocz do zawartości
Sir NonGomery

Zablokowane Porty Mimo Że Nie Ma Firewalla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam następujący problem:

 

Po zmianie płyty głównej, proca i pamieci w programach (nie instalowanych na nowo: SoulSeek, eMule czy uTorrent) pojawil sie problem z portami. Mimo że na routerze firewall nie jest wlaczony a programy są wpisane w liste bezpiecznych poalczeń Nortona Antivirusa 2005, to nie chce mi laczyc tych portow. Mam router Eminent EM4202. Nie wiem juz co robic. Forwardowanie portow od 4200 do 5600 nie dalo nic chyba ze cos zle ustawilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak duza byla ingerencja w sprzet duze zmiany? mzoe windows zglupial i po prostu pomoze reinstalacja

 

wartosprobowac tak wylaczyc clakiem nortona (tryb awaryjny moze go ominie) , wylaczyc zapore windows i probowac sprawdzac porty. sprawdz ip mzoe gdzies niechcacy zmieniles albo co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak duza byla ingerencja w sprzet duze zmiany? mzoe windows zglupial i po prostu pomoze reinstalacja

No właśnie napisałem:

+ nowa płyta główna

+ nowy procesor

+ pamięć DDR

+ nowa karta sieciowa (zintegrowana) -> wcześniej była osobno

 

Ustawienia sieciowe wstawiłem domyślne (wyłączona Zapora Połączenia Internetowego w WinXP Pro), w Nortonie dodalem programy do usług dozwolonych. W programie Routera nic nie zmieniałem, dlatego nie powinno nic się tam zmienić. Po prostu zmieniłem komponoenty. System oczywiście, reinstalowany bo nie chcial chodzic na nowej plycie. Moze wlasnie reinstalacja cos popsula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia sieciowe wstawiłem domyślne (wyłączona Zapora Połączenia Internetowego w WinXP Pro)

samo wyłączenie nie zawsze pomaga. wejdź do services.msc i tam wyłącz całkowicie zaporę z usług. ewentualnie zainstaluj xp-antispy i też tam zaznacz żeby wyłączyć firewalla z xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...