Skocz do zawartości
kungfiarz

Asus A7v600-x-eayoz I Fortron Fsp400-60pfn 400wat Pfc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupilem sobie zasilacz z PFC ladnie wypadajacy w testach - FORTRON FSP400-60PFN 400WAT PFC. Podpialem do swojej starej plyty na kt266 no i chodził. Kupiłem płytke ASUSA dzisiaj A7V600-X-EAYOZ wpiałem w/w zasiłke włączam na 1 pstryczek na zasiłce, diodka na płycie zaswieca sie na zielono, daje Power Switch i echo - poprostu komputer nie rusza. Podłączam stary "heblowaty" zasilacz 350W ;-) diodka na płytce daje zieloną poswiate daje Power Switch i komputer odpala. What's Wrong ? Co to jest Power Supply ?

P.S

Pytanie z innej beczki, wczoraj tez padł mi nagle dysk podłączam go i tak "strzela" jakby cos glowica chciala a nie mogła. Bios go widzi a dysk to samsung 60GB. Mozna cos poradzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupilem sobie zasilacz z PFC ladnie wypadajacy w testach - FORTRON FSP400-60PFN 400WAT PFC. Podpialem do swojej starej plyty na kt266 no i chodził. Kupiłem płytke ASUSA dzisiaj A7V600-X-EAYOZ wpiałem w/w zasiłke włączam na 1 pstryczek na zasiłce, diodka na płycie zaswieca sie na zielono, daje Power Switch i echo - poprostu komputer nie rusza. Podłączam stary "heblowaty" zasilacz 350W ;-) diodka na płytce daje zieloną poswiate daje Power Switch i komputer odpala. What's Wrong ? Co to jest Power Supply ?

P.S

Pytanie z innej beczki, wczoraj tez padł mi nagle dysk podłączam go i tak "strzela" jakby cos glowica chciala a nie mogła. Bios go widzi a dysk to samsung 60GB. Mozna cos poradzic ?

Podloncz jeszcze raz wszystko dokladnie podociskaj jeszcze raz wszystkie wtyczki i sprobju.

 

Power Supply to Zasilacz.

 

Ja tez mialem taki sam problem z dyskiem 120 GB zacza wydawac dziwne odglosy i winda nie startowala. Poszedlem do sklepu to gosc mi powiedzila ze moge go juz wyzucic, sprubowalem go reanimowac ale troche drastyczna metoda wzialem srubokret z duza raczka i zaczelem w w niego nie zamocna pukac w kolo i po paru razach kom wystartowal ale i tak pare procent nie nadaje sie do uzytku. Poprostu zacia sie mozesz sprubowac. Glupia metoda ale umnie pomogla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...