Skocz do zawartości
qb

CUD NAD PRZEMSZÄ„ !!!! (przypalenie kompa)

Rekomendowane odpowiedzi

po zalozeniu nowej pasty temperatura spadla okolo 2 stopni !!! :) co mnie cieszy :)

tylko nie przesadz z iloscia pasty, bo sie rozejdzie pod wplywem temperatury i rozwali na boki, co spowoduje niewielka izolacje i w efekcie bedzie sie mocniej grzac :), za kilka dni sprawdz znowu, czy cos wylazlo i ten nadmiar po prostu usun

Dzieki eddy za zainteresowanie moim tematem temperaturka jest spox paste sprawdze jutro po przyjsciu ze szkoly a na procku pewnie juz mam po gwarancji :) pozostaje miec nadzieje ze sie nie spali w najblizszej przyszlosci .... :)

spalic sie nie powinien, ale uwazaj nastepnym razem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szczescie to Ty masz :D

Znajac delikatnosc procow AMD to rzeczywiscie mozesz miec pozniej z nim klopoty. A to, ze sie zwiesil tez zle swiadczy o sprzecie. Powinien sie po prostu wylaczyc.

wylaczyc sie nie mogl bo na plycie K7S5A nie ma takiej opcji nie wiem dlaczego ale na starszych ECSach widzialem ta opcje no ale juz jest ok :) na szczescie nic sie nie stalo :)

 

PS. od dzisiaj nie wylaczam juz MOTHERBOARD MONITORa :) i mam ustawine alarmy i SHUTDOWN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...