Skocz do zawartości
Diablo666

S.m.a.r.t - Da Się Wykasowac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanko.

Czy jezeli jedna z funkcji smarta ma oznaczenie Failed t czy mozna np za pomoca jakiegos oprogramowania wyczyscic ten wpis? Np po naprawie bad sektorów opis dalej został a dysk chodzi dobrze.Jest na to jakiś spoób??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko.

Czy jezeli jedna z funkcji smarta ma oznaczenie Failed t czy mozna np za pomoca jakiegos oprogramowania wyczyscic ten wpis? Np po naprawie bad sektorów opis dalej został a dysk chodzi dobrze.Jest na to jakiś spoób??

Zapewniam Cie, ze tych badsectorow o ktorych mowi SMART nie naprawiles. Nie jestes w stanie. Dysk sam je "naprawil" poprzez zastapienie ich sprawnymi sektorami z puli zapasowej. Liczbe tych sektorow masz podana w raporcie SMART.

Apropo: badsektorow nie da sie trwale naprawic - HDD Regenerator cudow nie zdziala... one wroca. A skoro dysk mial tyle badow, ze nie dalo sie wszystkich realokowac, to chyba znaczy ze nie jest w najlepszym stanie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia z tym programem, jak znajdziesz podziel się z nami

 

PS. kilka gaus-ów powinno załatwić sprawę bez programu :D

Nie wiem czy zalatwiloby sprawe, ale dysk na pewno :wink:

 

PS. Kilka gaus'ow to chyba troche za malo... zwykla komorka tyle wlasnie potrafi wyciagnac. Kombinowalbym raczej z magnesami o mocy kilkuset/kilku tysiecy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zalatwiloby sprawe, ale dysk na pewno :wink:

 

PS. Kilka gaus'ow to chyba troche za malo... zwykla komorka tyle wlasnie potrafi wyciagnac. Kombinowalbym raczej z magnesami o mocy kilkuset/kilku tysiecy :twisted:

ostatnieo na ebay.com znalazłem łapke na dane, miała skromne 80kGs za niecałe 1000$ to dopiero :twisted2:

aż strach coś takiego w domu trzymać :wink:

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...