Skocz do zawartości
Otwinek

Toshiba P30-rv2 I Grzejący Procek Pomocy :-((((((

Rekomendowane odpowiedzi

:mur: :mur: siema kupilem niedawno no w lipcu zeszlego roku w canadzie toshibe p30-rv2 i ostatnio bardzo mi sie procek grzeje i sie ona wylacza juz nie wiem co jest musze ją trzymac na ksiazkach zeby przeswit byl jak najwiekszy bo wtyedy 2 wiatraki popd spodem maja wiecej powietrrza ale no nie bede jej ciagle trzymal na ksiazkach BOSZEEEE :sad:

pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest pentium 3,06 z hyperthreading czyli niby odprowadzajacy duzo ciepla

ale niewazne na poczatku tak nie bylo bo lezalem z nim w lozku w poscieli i nei wylanczal sie a teraz sie wylancza na blacie jak stoi wiec cos jest powalone tylko co!!!!!????:-((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest pentium 3,06 z hyperthreading czyli niby odprowadzajacy duzo ciepla

ale niewazne na poczatku tak nie bylo bo lezalem z nim w lozku w poscieli i nei wylanczal sie a teraz sie wylancza na blacie jak stoi wiec cos jest powalone tylko co!!!!!????:-((((

P4 w laptopie to najgorsza mozliwa opcja - najbardziej chyba grzejacy sie procesor takze ja sie temu zbytnio nie dziwie. A jaka masz temp w pokoju? Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpela miala podobny problem z fs'em. po pewnym czasie od zakupu zaczal bardzo wolno chodzic, po 3 minutach trzymania go na kolanach mialem spocone rece. okazalo sie ze wiatraczek sie zatarl. jej procek to celeryna M (wiem ze on sie mniej grzeje od p4) ale u ciebie jezeli wczesniej bylo duzo lepiej to popatrz na wiatraczek/czki bo moze ich byc wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...