Skocz do zawartości
konnik_tl

Czyjest Możliwa Taka Temperatura?

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

moje pytanko brzmi następująco - czy możliwe jest abym na boxowym chłodzeniu amd miał cały czas temperature nie większą niż 41 stopni w stresie(sp2004 przez 4godz) bp coś mi się wydaje to niemożliwe bo mam procka przekręconego z 1600@2160 i jakoś to mi nie pasuje!

czyżby kłamał czujnik temp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

moje pytanko brzmi następująco - czy możliwe jest abym na boxowym chłodzeniu amd miał cały czas temperature nie większą niż 41 stopni w stresie(sp2004 przez 4godz) bp coś mi się wydaje to niemożliwe bo mam procka przekręconego z 1600@2160 i jakoś to mi nie pasuje!

czyżby kłamał czujnik temp?

ten box wiec nedza delikatna (ale chyba i tak lepiej niz kiedys)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój na 2432mhz i + 0.05v w BIOSie ma w SP2004 41-42c(w pokoju 24.5c aktualnie, termometr), Freezer 64 PRO, i pasta spire(bardzo słaba), a buda to chieftec, dwa wentylatory w boku, dwa z przodu, z tyłu nic. Dość wysoka jak na to chłodzenie, pewnie mam krzywą czapkę, ale to i tak mała temperatura :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mój na 2200MHz 1,375V w idle jest chłodzony pasywnie lub wentyl się załacza na 700obr przy lekkim obciązeniu i temp. to 29-33*C na boxie :lol: zero wentyli w śordku tylko na procu i w zasiłce i buda otwarta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentyl mam tylko nadmuciach!ący a do wyciągania żadnego bo z tyłu mam wycięte dwie kratki 80 tam gdzie się powinno zamocować wentyl. próbuje u siebie w mieście kupić od dłuższego czasu jakąś paste pod radiator ale nie moge żadnej trafić a z tej oryginalnej to już za dużo nie zostało bo kilka razy czyściłem radiator. jaką paste polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...