Skocz do zawartości
twinxx

Słaba Wydajność Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam wrazenie ze moj sprzecik chodzi chyba wolniej niz powinien, aby to sprawdzic zapuscilem kilka testów w SiSoftSandra 2005 i Aida32 no i troche sie zdziwilem. Wyniki testów były tak niskie że byle athlon 1800+ wypadal lepiej niz moj sprzecik. Osobiscie sie na tych testach nie znam i moze wyniki w tych prograach sa zawyzone albo cos takiego.

 

W kazdym razie test w Aida32 wypadl natepujaco

 

Odczyt: 1488

Zapis: 588

 

Pamiatki chodza na 400mhz przy timingach 3-3-3-8.

 

Prosze o rady co robic, czy tak powinno byc?

 

Acha moj sprzecik to ten co w opisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz naprawde zaczynam sie martwic wlasnie szybko zapuscilem 3d marka 2001 i wyniki sa dosc dziwne:

 

kiedys Score: 10668

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8786732

 

teraz Score: 7551

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8884424

 

karta na stanadardowych parametrach wyciskala prawie 9 tysiecy.

 

Moze system trzeba na nowo postawic sam juz nie wiem.

Macie moze jakies pomysly

 

Pamietam ze flashowalem bios swego czasu ale to bylo dosc dawno moze to jest przyczyna, no ale z drugiej strony szybciej bym zauwazyl spadek mocy

Edytowane przez twinxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem flashowanie biosu na oryginalny bo zdawalo mi sie ze to moze byc przyczyna ale niestety nic to nie zmienilo.

Postaram sie znalezc kilka chwil zeby na now winde postawic moze to cos zmieni puki co czekam na jakies inne rady dotyczace tego spadku mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...