Skocz do zawartości
Spookie

Kerio.winroute.firewall.v6.1.2. Ics Jak ?

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie mam włączone udostępnianie połączenia internetowego i jest OK ale teraz mi potrzeba kilku dodatkowych opcji... i zainstalowałem Kerio.WinRoute.Firewall.v6.1.2.build.603 tylko nie umiem udostępnić tam połączenia internetowego jak to zrobić ?

 

Normalnie przy udostępnianiu połączenia wystarczy "zafajkować" jedno pole i jest a tu jak to zrobić... z 83.26.x.x potrzebuje neta udostępnić na 10.3.x.x....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem z tym problem. Siedzialem nad tym dwa dni i sie poddalem :cry: . Proglramik ma duzo fajnych funkcji tylko nie wiem dlaczego nie przepuszcza mi netu na komputery w sieci. Obecnie uzywam WinRoute Lite, ale ma ograniczone mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mam włączone udostępnianie połączenia internetowego i jest OK ale teraz mi potrzeba kilku dodatkowych opcji... i zainstalowałem Kerio.WinRoute.Firewall.v6.1.2.build.603 tylko nie umiem udostępnić tam połączenia internetowego jak to zrobić ?

 

Normalnie przy udostępnianiu połączenia wystarczy "zafajkować" jedno pole i jest a tu jak to zrobić... z 83.26.x.x potrzebuje neta udostępnić na 10.3.x.x....

no to zainstaluj po prostu kerio firewall'a. chyba że potrzebujesz route'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...