Skocz do zawartości
quneQunda~

Nvidia Geforce 6600 Turboforce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mial bym pare zapytan odnośnie kraty graficznej jaka jest GIGABYTE NVIDIA GeForce 6600 TurboForce 256MB DDR, 128bit.

Kupiłem karte pod procesor SEMPRON2300 i plyte glowna marki ASRock K7VT4A+, ktora chodzi bardzo miernie.

Pierwsze moje pytanie odnosilo by sie do mojego problemu jakim jest nadgminne scinanie sie komputera w mometach w ktorych powinnien smigac na pelnych obrotach np granie w gry komputerowe. Problem wyglada tak ze nawet przy sluchaniu muzyki komputer mi sie scina tak jak by ktos dawal pauze i unpauze calego komputera <lol2> tak momentalnie. Jezeli gram to rowniez tak samo co mala chwile komputer sie zacina. Po wlozeniu nowej karty graficznej formatowalem dysk i instalowalem wszystkie sterowniki/programy na nowo, ustawialem wszystkie opcje w ustawieniach karty ktore powiny bys ustawione, odeznaczone itp. W BIOSIE ustawilem AGP 8x wiec ze strony komputera wszystko powinna byc dobrze skonfigurowane, a jednak problem dalej istnieje. Mogla by to byc wina tego ze mam biosa ktory sie nie zgadza z owa karta ? Jezeli tak to mogl bym dostac od kogos linka do biosa ktory by znakomicie podszedl pod moja grafike ? Prosił bym o pomoc, bo w danym momecie jestem desperatem - wydaje sianko na grafike zeby miec wszystko cacy, a tu nagle okazuje sie ze jest wbrew pozorom na odwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...