Skocz do zawartości
kadet1212

Problem Z Ga-bx2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam płytę główną GA-BX2000 i ona w ogóle nie zapamiętuje ustawień. (po wyłączeniu zasilania wracają ustawienia domyślne i płyta pika) Zmieniłem bateryjkę BIOSU, bo to uznałem za podstawowy problem, ale nic nie pomogło. Wymiana zasilania też nic nie pomogła. Czy można coś zrobić żeby nie wymieniać całej płyty, ewentualnie czy powode takiego zachowania może być coś innego? Dzięki

Edytowane przez kadet1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam płytę główną GA-BX2000 i ona w ogóle nie zapamiętuje ustawień. (po wyłączeniu zasilania wracają ustawienia domyślne i płyta pika) Zmieniłem bateryjkę BIOSU, bo to uznałem za podstawowy problem, ale nic nie pomogło. Wymiana zasilania też nic nie pomogła. Czy można coś zrobić żeby nie wymieniać całej płyty, ewentualnie czy powode takiego zachowania może być coś innego? Dzięki

Jeśli masz możliwość wymienienia kości EPROM (tej gdzie jest bios zapisany) na inna (lecz z takiej samego modelu płyty) to mógłbyś sprawdzić czy to nie pomoże, jeśli pomoże to eweidentnie masz kośc uszkodzoną. Ewentualnie może baterie źle umieściłeś i coś nie łączy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...