Skocz do zawartości
baddo

Ekran Logowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pewien problem... Otóż po skanowaniu systemu programem antywirusowym okazało się, że mam na kompie 4 pliki zarażone trojanami... Wybrałem proponowaną akcję, czyli usunięcie plików. Wszystko było dobrze, tylko po następnym uruchomieniu komputera wyskoczyło okienko informujące o tym, że został usunięty plik systemowy i żeby włożyć płytę Windows. Włóżyłem i wszystko wróciło do porządku. Tyle, że teraz zamiast normalnego włączania się komputera wyskakuje okienko z moją nazwą użytkownika, w którym muszę kliknąć OK. :mur: Niby nic, ale jak mam tak klikać kilka razy dziennie to ja dziękuję... :-|

Z góry dziękuję za pomoc :)

post-127278-1139149560_thumb.jpg

Edytowane przez baddo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się porawiam.

Start-> Uruchom-> wpisujesz "control userpasswords2"

Zaznaczasz konto do którego masz się automatycznie logować i odznaczasz "Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło" i dajesz OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy dla win200 prof to też działa bo jetem w pracy i nie moge sprawdzic a tez mam ten problem ???

 

peACE

 

EDIT:

 

Nie działa :( , czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem w win200 PROF ??

Bedę bardzo wdzięczny.

Edytowane przez yosultan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...