Skocz do zawartości
bartasek 1984

Problem Z Portami Ubs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 3 miesiecy jestem posiadaczem płyty głównej ASUS K8N na niej mam AMD 64 2800+ BOX wszytsko sie sprawuje wysmienicie (jak na moje wymagania:-)) ale drazni mnie jedna rzecz otoz jak wlaczam kompa i modem od neostrady łączy sie to slysze dziwne dzwieki dochodzace z płyty głównej obok portów USB( jakby takie sktrobanie, nie wiem jak to opisac)!Malo tego jak kumpel do mnie przychodzi z Pen Drivem i jak przegrywamy cos to tez sa takie odglosy takie same!Czy to normalne?Czy oddac płyte na gwarancje?Niby to nic wielkiego bo konfliktów nie ma ale odglos jest nieciekawy:-)))Czy cos tam sie moglo uszkodzic?

Prosze o porade co z tym zrobic

Pozdrawiam i z góry dziekuje!

BARTAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa USB na plycie glownej/sledziu/front panelu???

Tak sie sklada ze na wszystkich piszczy:-(((!!!Na plycie mam 4 porty w jednym mam modem podlaczony a w 2 drukarke, pozniej mam na froncie obudowie 2 porty ktore uzywam i tez piszczy! Zostaja jeszcze 2 porty UBS ktore powinny byc na sledziu ale mam je odlaczone bo nie sa mi potrzebne te 6 mi w zupelnosci wystarcza. Odglosy zawsze dochodza ze srodka obudowy zlokalizowalem je toz obok tych portow USB na plyci glownej. Nie mam pojecia co to moze byc. Aha w biosie zauwazylem taka nieprawidlowosc wzgledem instrukcji obslugi otoz: jak wchodze w ADVANCED i pozniej w USB CONFIGURATION to tam gdzie jest(wg instrukcji obslugi) Module Version - 2.23.2-7.4 to ja mam Module Version - 2.23.2-?.4 nie wiem co to oznacza?!Wiem ze tak pisac moge i zapewne zbyt duzo to Tobie nie mowi (trzeba by bylo kiknac to osobiscie:-)))ale nie da rady niestety) ale jak cos przyjdzie Tobie do glowy co moze byc przyczyna tych odglosow i co mam zrobic to bede bardzo wdzieczny!!!

Pozdrawiam i dziekuje

BARTAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz nie wiem... a zmieniales kiedys BIOS?? moze by pomoglo... albo jakies inne stery, ale konkretnej odp. Ci nie dam bo nie mam pojecia o co moze biegac ;/

Spoko:-))) No postaram sie zmienic bios niedlugo moze zniknie to piszczenie:-)))

Ale i tak dziekuje za poswiecenie mojemu problemowi chwilki czasu:-)))

Pozdrawiem

BARTAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...