Skocz do zawartości
jaca2003

Laptop z LPT i COM

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem nowy temat,ponieważ niestety nie mogę znaleźdź sprzętu którego potrzebuje.

 

Chodzi o laptopa,potrzebuje -matryca 15,4,procek centrino 1,7ghz-1,8ghz,grafika radeon X-600,lub coś w miare dobrego na chipsecie Nvidii,i tu najważniejsze,w tym zestawie potrzebuje port równoległy(LPT),oraz szeregowy(COM).

 

Proszę o odpowiedź,czy da radę nabyć taki sprzęt :D

 

Cena do 5 tyś żł

 

 

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem nowy temat,ponieważ niestety nie mogę znaleźdź sprzętu którego potrzebuje.

 

Chodzi o laptopa,potrzebuje -matryca 15,4,procek centrino 1,7ghz-1,8ghz,grafika radeon X-600,lub coś w miare dobrego na chipsecie Nvidii,i tu najważniejsze,w tym zestawie potrzebuje port równoległy(LPT),oraz szeregowy(COM).

 

Proszę o odpowiedź,czy da radę nabyć taki sprzęt :D

 

Cena do 5 tyś żł

Dzięki za odpowiedź.

Nie wiem czy znajdziesz coś z tymi portami, teraz już producenci od tego odchodzą.

Ja ci polecam za 5 tys zł mojego Aspire 5512. Centrino, X700 256mb, dobry tuner TV.

Jest to lapek raczej multimedialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem nowy temat,ponieważ niestety nie mogę znaleźdź sprzętu którego potrzebuje.

 

Chodzi o laptopa,potrzebuje -matryca 15,4,procek centrino 1,7ghz-1,8ghz,grafika radeon X-600,lub coś w miare dobrego na chipsecie Nvidii,i tu najważniejsze,w tym zestawie potrzebuje port równoległy(LPT),oraz szeregowy(COM).

 

Proszę o odpowiedź,czy da radę nabyć taki sprzęt :D

 

Cena do 5 tyś żł

Dzięki za odpowiedź.

W tej cenie bardzo ciężko coś znaleźć ale masz jeszcze dostępny taki model:

 

CALIFORNIA ACCESS M38AW Centrino (Sonoma); Pentium M M740 1.73GHz /HDD 60GB/RAM 512MB/nVIDIA GeForce Go 6600 128MB PCI Express 16X/15.4" WXGA (1280x800)/DVD ± R/RW Dual Layer/WIFI/MODEM 56k/SECURED DIGITAL/IEEE 1394/3.2kg/360(W) x 266(D) x29.5(H) mm

 

Brak OS niestety w standardzie i LPT (jeżeli nie będziesz używał tego portu do zastosowań typu klucz sprzętowy to wystarczy Ci przejściówka USB-LPT i wsio.

Cena ok. 4600 brutto

 

Sprzedawałem CA przez 3 lata i o ile były modele CA z segmentu low-end, które się notorycznie kaszaniły to M37AW jest wyjątkowo udanym produktem wyższej klasy.

 

świetne rozwiązanie. link nie działa :)

 

najlepiej kupić normalnego notebooka i potem replikator portów LPT i COM na usb.

Żadne rozwiązanie USB-COM nie emuluje w pełni tego portu, byłem świadkiem jak nawet adapter PCMCIA-COM nie dawał sobie rady z urządzeniami peryferyjnymi.

Edytowane przez Vlado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem nowy temat,ponieważ niestety nie mogę znaleźdź sprzętu którego potrzebuje.

 

Chodzi o laptopa,potrzebuje -matryca 15,4,procek centrino 1,7ghz-1,8ghz,grafika radeon X-600,lub coś w miare dobrego na chipsecie Nvidii,i tu najważniejsze,w tym zestawie potrzebuje port równoległy(LPT),oraz szeregowy(COM).

 

Proszę o odpowiedź,czy da radę nabyć taki sprzęt :D

 

Cena do 5 tyś żł

Dzięki za odpowiedź.

LPT to jeszcze w jakis lapkah mozesz znalezc(IBM glownie) gorzej ze chcesz jeszcze dobra grafe, to juz rzadkie polaczenie, com musisz dodatkowo dokupic na PCMCIA. Chyba twoje wymagania moglby spelnic Aristo Prestige 700S. Wazne ze ma x600 z LPT, i pojawia sie z roznymi prockami. http://notebook.strefa.pl/main/aristo_prestige_700s.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przejścówka da rade z tunerami takimi jak pionner,kenwood,pace,jak i np z programatorem phenix?,i która to jest przejścówka jak mógłbyś napisac,to poproszę.

 

Ten model jest prawie ok,ale grafa lipa totalna.(IntelŽ Graphics Media

Accelerator 900 UMA )-HP NC 6120 - Centrino 1,73 ,-

Edytowane przez jaca2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pioniera to tylko com na PCMCIA.

Przejściówke kupowałem razem z kablami do gazu i dostalem gwarancje ze bedzie dzialac z instalacja gazowa. Dopiero od niedawna uzywam jej tez do sharingu :)

Przejsciowka to Tripp Lite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 2 modele odpowiednie.

 

HP NW8000 1.7/512/80/WIFI/BT/UXGA

Ma LPT i COM

Grafa-ATI Mobility Fire GL T2 128MB Video Memory

 

HP NC8000 CENT 1.5 15''SXGA 40gb ATI

Ma LPT i COM

Grafa-

ATI Mobilty RADEON 9600 64MB DDR Video Memory

 

Nie wiem tylko w tej sytuacji,która karta graficzna lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...