Skocz do zawartości
daniel11111

Ird-a Problem W Omnibook 6100

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w laptopie HP Omnibook 6100 podczerwien, jednak nie jest ona wykrywana przez system. Czy potrzebuje jakis sterownikow? moze jakos ja trzeba uaktywnic? potrzebuje pomocy jak ja uruchomic. Szukalem w necie ale nie znalazlem zadnych sterownikow. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta irda jest tam na 100%? Kiedyś w Omnibooku XE3 miałem podobną sytuację i okazało się, że irda to była w postaci zaślepki w obudowie. Nie każdy model po prostu ją w standardzie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menadzerze urzadzen nie ma zadnych konfliktow, ale takze nie ma tam nic o podczerwieni

 

A ta irda jest tam na 100%? Kiedyś w Omnibooku XE3 miałem podobną sytuację i okazało się, że irda to była w postaci zaślepki w obudowie. Nie każdy model po prostu ją w standardzie miał.

Gdy kupowalem komputer to napisane bylo ze posiada IRD-e, wydaje mi sie ze tam jest :-) masz jakis pomysl zeby sprawdzic czy tam jest? Kumpel tez mial taki problem, zainstalowal sterowniki do jego lapa i bylo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdz jeszcze przy pomocy Aidy badz Everest w zakladce Sprzet czy masz cos na temat Irdy

nie nic nie pisze w Everescie o IR, moze jakies sterowniki by cos daly? w kazdym opisie kompa gdzie znajduje pisze ze jest IRDA

Edytowane przez daniel11111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki z tym biosem, wylaczona byla w biosie, nie myslalem ze jest taka mozliwosc... Podczerwien dziala

THX

Tez tak mialem w zakupionym ostatnio dla znajomego Dellu Inspironie 8200, po wlaczeniu wszystko dzialalo jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...