Skocz do zawartości
matyj

Soft do komorek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jest mozliwe aby np. z softu do Noki 3210 wyrzucic cos a wsadzic cos np. z noki 3310 np. bajer do rysowania. Chodzi mi o cos takiego aby czesc programu wyciac i wkleic na to miejsce cos z innego softu oczywiscie zachowujac rozmiar pliku jaki jest dopuszczaly (3210 - okolo 2 MB) Tak jak by stworzyc nowego softa.Czy jest to wogole mozliwe i czy sa do tego narzedzia? Jak tak to gdzie? Moze ktos zna stronka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzilo o stworzenie calkowicie nowego softu bo melodyjki i inne duperelki sie da napewno. Ale mi chodzi o to zeby np. mam nokie 3210 i chce z jej softu cos wywalic i wstawic np. jakas opcje z menu z noki 3310. Chodzi mi o program do edycji plikow *.fls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ericssona t65 z idei, mam w nim soft R4A007 i fon dziala mi bez zarzutu, moj brat mial ten sam telefon ale z nowsza wersja i mial z nim wiele klopotow typu: wieszania, krzaki, samo wylaczanie sie co 2h :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ericssona t65 z idei, mam w nim soft R4A007 i fon dziala mi bez zarzutu, moj brat mial ten sam telefon ale z nowsza wersja i mial z nim wiele klopotow typu: wieszania, krzaki, samo wylaczanie sie co 2h :]

tez tak mialem, wyjalem i wlozylem baterie i od tej pory zadnej zwiechy, auterstsrtu itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...