Skocz do zawartości
pspkrzysio

Program Do Diagnostyki Windowsa Xp

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Wiadomo ze czasami Windows po jakims czasie uzytkowania moze miec problemy z uruchamianiem sie i ladowaniem niektorych skladnikow.

Czy istnieje jakis program do wykrywania nieprawidlowosci w systemie Windows XP, jakis program do diagnostyki ktory wykaze nieprawidlowosci w systemie i odrazu je naprawi ?

Nie chodzi mi tutaj o Przywracanie Systemu lecz o program o analizy i naprawy Systemu w razie nieprawidlowosci.

Wiadomo ze nie chce sie instalowac Windowsa od nowa dlatego zastanawialem sie czy jest takie narzedzie ktore ulatwi naprawe zle dzialajacego systemu. :)

Jesli znacie jakies programy ktore moga pomoc w naprawie systemu Windows XP to prosze o przyklady.

Edytowane przez pspkrzysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z lepszych programów jest TuneUp Utilities 2006 lub Tweak XP, mam oba i naprawde można bardzo dobrze poczyścić kompa, usprawnić, przyspieszyć itd. Tu masz link do fajnej stronki, są tam różne programy i wskazówki jak zrobić porządek w systemie i jak go przyspieszyć, a przede wsztstkim można z tamtąd ściągnąć TuneUp (shareware :wink: ) http://www.bezpieczenstwo.cba.pl/turbo.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

Mam na mysli program - nie do przyspieszania systemu czy usuwania niepotrzebnych rzeczy ale do naprawiania i przywracania plikow Systemowych Windows ?

Chodzi mi o program ktory sprawdzi Windows'a oraz ewentualne zmiany plikow systemowych i jesli wykryje nieprawidlowosci lub zmiany to je naprawi i przywroci wlasciwe ? :)

Edytowane przez pspkrzysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...