Skocz do zawartości
wasyl

Błędy Crc

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem nowy sprzet wszystkie cześci nowe i po zaistalowaniu windwsa XP pojawił się pierwszy problem ze świeżo ściągniętymi sterownikami do karty ATI 9550 tzn. wywalało jakiś błąd że coś sie nie udało załadować. problem rozwiązałem instalując stare sterowniki dostarczone razem z kartą, po 1 dniu zaczeły się wieksze problemy, w czasie gry Fifa 2006 nagle się zaczeła wyłączać bez żadnych konkretnych powodów, nie wyskakiwał przy tym żaden komunikat po prostu się zamykała, no i zaczęły się problemy z instalowaniem gier jak i z otwieraniem archwów rar umieszczonymi na dysku twardym. myślałem że może to wina napedu ale wymieniłem na inny i sytuacja była podobna, włożyłem na zamiane stary dysk twary i sytuacja była identyczna.

Wiec moje pytanie jest takie: czy to możliwe że płyta główna jest w jakiś sposób uszkodzona i powoduje błędy CRC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może kontroler na płycie walnięty, ale płyta jak pisałeś jest nowa, więc mało prawdopodobne. lub też coś z dyskiem twardym, lub taśmy może uszkodzone. nie zaszkodzi jak przeskanujesz pamięci goldmemory. podaj dokładny konfig twojego kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...