Skocz do zawartości
best-boy

win 2k prof & sp3

Rekomendowane odpowiedzi

No iwec jakis diabelek mnie podkusil na zaainstalowanie service packa 3.

Co prawda wszystko chodzi tak jak chodzilo ale jest jedno ale.

Zamkniecie systemu trwa z 30 sekund !

Ktos zna przyczyne ?

Przelecialem juz wszystko co moglem i nic nie znalazlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problemik po instalce sp3 najpierw myslalem ze to LAN cos kielbasi i go wylaczylem pozniej sieciówke wyjąłem i nic lepiej :((((((((((((((((( Pomogla denfragmentacja WRRR czy jak to sie pisze ale nie na dlugo problem powrocil :(((((((((((((( nie wiem tez od czego to to sie tak porobilo ( kumpel tez narzeka ale na laptopie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gier to win 98 se

a xp shit mialem do czasu jak mi cd rom zaczal siadac i nie tylko mnie reinstalka W2k i jakos spowrotem dzial do dzis a pozatym juz bylo na forum w2k vs xp i wiekszosc inaczej sie wypowiada o xp :)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm panowie tego jescze nei mozna nazwac sp3 jestm beta testerem w msie i miedy innymi sp3 to jeszcze kupa gnoju to mozna powiedziec na to sp3 za kilka tygodni dobrze ze eni straciliscie systemu ,,, ale kusilo co mnie tez kusi :P ale wiem ze to barachlo jescze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam win2k. U mnie i paru osób które instalowały win2k po zainstalowaniu sp3 czas zamykania systemu się skrócił. Mi się zamyka w 2-4 sekundy. Może to kwestia wersji instalacji win2k czu cuś...

Gierki i wszystkie inne programy chodzą bez żadnych problemów. Wszystkie. Lepiej nawet niż na win98 bo (podobnie jak w WinXP) jest lepsze wspomaganie grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że mam w dodaj/usuń programy 75 programów!!!

Gdzieś przy 50 dobiłem do tego 7033 w 3dMarku. Sprawdzam po prostu w ten sposób stabilność i czy nie przymula. Muszę powiedzieć, że jest R E W E L A C Y J N Y. Już ponad dwa miechy mi się nie zawiesił. Progsy, oczywiście wieszają się czasem (nie częściej niż na innych systemach), ale win2k stoi jak skała. Zamykam tylko zawieszony program i już.

Ja w ogóle nie mam żadnych powodów do nażekania na ten system. Nie wiem co się u was dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowa wersje czy inaczej poprawiana win2000 prof jakas (wersja not for resale i bez numerków) odrazu z service pack-em 3 i juz zainstalowałem na jednym kompie (celek 700mhz ) i smiga az milo :))))) tylko tak szkoda mi u siebie formatowac i wsio od poczatku wgrywac :((((((((((((( poprostu mi sie nie chce HIHIHII p.s.

czekam az to poprawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowa wersje czy inaczej poprawiana win2000 prof jakas (wersja not for resale i bez numerków) odrazu z service pack-em 3 i juz zainstalowałem na jednym kompie (celek 700mhz ) i smiga az milo :))))) tylko tak szkoda mi u siebie formatowac i wsio od poczatku wgrywac :((((((((((((( poprostu mi sie nie chce HIHIHII p.s.

czekam az to poprawia

hmm z servis packiem 3 ?? chyba na na wrszawskiejim stadionie kupiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowa wersje czy inaczej poprawiana win2000 prof jakas (wersja not for resale i bez numerków) odrazu z service pack-em 3 i juz zainstalowałem na jednym kompie (celek 700mhz ) i smiga az milo :))))) tylko tak szkoda mi u siebie formatowac i wsio od poczatku wgrywac :((((((((((((( poprostu mi sie nie chce HIHIHII p.s.

czekam az to poprawia

hmm z servis packiem 3 ?? chyba na na wrszawskiejim stadionie kupiles

nie.. mam orginał na testach tak pisze na plytach (2) Polish microsoft Windows 2000 prof serwis pack 3 October 2002 windows client :Business

z tego co wiem jak zakupisz pelna wersje dla bardzo duzej firmy albo dla urzędu na duża ilosc stanowisk to ci takie cyko przysylaja i nie tylko takie .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowa wersje czy inaczej poprawiana win2000 prof jakas (wersja not for resale i bez numerków) odrazu z service pack-em 3 i juz zainstalowałem na jednym kompie (celek 700mhz ) i smiga az milo :))))) tylko tak szkoda mi u siebie formatowac i wsio od poczatku wgrywac :((((((((((((( poprostu mi sie nie chce HIHIHII p.s.

czekam az to poprawia

hmm z servis packiem 3 ?? chyba na na wrszawskiejim stadionie kupiles

nie.. mam orginał na testach tak pisze na plytach (2) Polish microsoft Windows 2000 prof serwis pack 3 October 2002 windows client :Business

z tego co wiem jak zakupisz pelna wersje dla bardzo duzej firmy albo dla urzędu na duża ilosc stanowisk to ci takie cyko przysylaja i nie tylko takie .........

 

nie mozliwe musieli sie walnac :-) coss moja firma 214 komputerow od 2 tygodni nowe prfki 2000 restza jedzie na unixaxh linuxach i ni takiego nie mam ale pozatym nie ma jescze sp3 ? to sp3 to jest betaa !! kqtora jest nei stabilna wieze ze cos takiego masz ale to zwykly bug :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje sp3 ma cos kolo 140 mb a te na necie chyba z 10 mb tu masz roznice

co ty gdasz w necie sp3 ma tez cos kolo 140 :-) hmm :lol: w sklad sp3 wchodzi s3 1 2 i nowe elementy sp3 fajnei jek by skompresowali do 10mb :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pozatym nie wiedizalem ze ejst polskie sp3 z tego co wiem jest angielskei i nei pujdzie pod polskim windowsem chyab ze sie myle :P8)

takiś znawca że nawet nie wiesz że jest polska wersja SP3, ROTFL

lol nie uzywam polskiej wersji windy bo poprawki na nia sa znacznie pozniej niz na EL 8) pozatym nie ma sp3 znawco :lol: jest sp3 Beta,,, czy jak to sie tam nazywa koncze ten temat bo widze ze nei ma sensu dyskusja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok koleszko sam z palca a sp3 jest tak tak microsoft.com zapsiz sie zasotaneisz testerem ! tylko z tego cio wiem zeby sie zapisac trzba miec legalan licencje ale pewnie masz :-) zaden przywilej nim byc :-) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u ciebie ale u mnie po kliknieciu Windows Update i kazaniu zainstalowania sp3 pokazalo kolo 10 mb nie wiecej nie mniej !!!???!!!

 

soryy yogurcik przysnolem troszke fak faktem masz racje mozesz miec ta plyte tzn ja masz napewno ale moaj nie maja buuu :) ale wazne ze sie wyjasnilo szacunke yogurcik ja widze ze amm juz jakies zaburzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u ciebie ale u mnie po kliknieciu Windows Update i kazaniu zainstalowania sp3 pokazalo kolo 10 mb nie wiecej nie mniej !!!???!!!

 

soryy yogurcik przysnolem troszke fak faktem masz racje mozesz miec ta plyte tzn ja masz napewno ale moaj nie maja buuu :) ale wazne ze sie wyjasnilo szacunke yogurcik ja widze ze amm juz jakies zaburzenia :P

LUZIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u ciebie ale u mnie po kliknieciu Windows Update i kazaniu zainstalowania sp3 pokazalo kolo 10 mb nie wiecej nie mniej !!!???!!!

 

soryy yogurcik przysnolem troszke fak faktem masz racje mozesz miec ta plyte tzn ja masz napewno ale moaj nie maja buuu :) ale wazne ze sie wyjasnilo szacunke yogurcik ja widze ze amm juz jakies zaburzenia :P

LUZIK

Yogurcik dla ciebie mi chyba muzg wypalilo :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u ciebie ale u mnie po kliknieciu Windows Update i kazaniu zainstalowania sp3 pokazalo kolo 10 mb nie wiecej nie mniej !!!???!!!

 

soryy yogurcik przysnolem troszke fak faktem masz racje mozesz miec ta plyte tzn ja masz napewno ale moaj nie maja buuu :) ale wazne ze sie wyjasnilo szacunke yogurcik ja widze ze amm juz jakies zaburzenia :P

LUZIK

Yogurcik dla ciebie mi chyba muzg wypalilo :P :lol:

zdaza sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam SP3 full od dłuższego czasu napewno nie jest to beta a co do zamykania i innych problemów spróbuj przeinstlować SP3 a jak nie to można zawsze go usunąc przecież no i pozostaje jeszcze samo naprawa Windy z krążka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIEM WIEM WIEM o co chodzi !!!!!!!

 

Przynajmniej u mnie tak bylo !!!!

 

To wina drukarki. Po jej zainstalowaniu laduja sie jakies specjalne serwery i odpalaja uslugi !!!! A potem przez to tak dlugo sie zamyka !!!!

 

Odinstalowalem drukare i po sprawie !!! Juz tylko 5 sek,!!!!!! Nie wiem jak u was ale u mnie to podzialalo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...