Skocz do zawartości
krystek007

Jak Dbać O Matryce?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno kupiłem sobie asusa z seri A6. Może mi ktoś powiedzieć jak dbać o matrycę w sensie czym ją czyścić. Pare razy tknołem ją paluchem i są slady boje się co by było jak bym ją tak w standardzie poleciał szmatką. dzięki za rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moja czysczę lekko wilgotną wymiętą chusteczką higieniczną a potem drugą suchą.Ogólnie czymś miękkim co niema właściwości rysujących.

Osobiscie nie polecam chusteczek... U mnie w A6VA zostaja paprochy....

 

O ile do czyszczenia wykorzystujesz wode i miekki material, to nie porysujesz matrycy. U mnie woda nie zdala egzaminu. Kupilem za 9 zl plyn czyszczacy i sciereczke firmy 4World i jestem bardzo zadowolony... Po mimo ze tylko 9 zl kosztowala zdaje egzamin wzorowo. 1 przetarcie i wszystkie smugi znikaja. Dodatkowo plyn posiada wlasciwosci antystatyczne... Odkad czyszcze nim matryce kurzu na niej jest zdecydowanie mniej...

 

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam wynalazek firmy EMTEC w postaci specjalnych chusteczek, po 2 w opakowaniu - jedna mokra a druga sucha. O kolejnosci uzycia chyba mowic nie musze, bardzo ladnie czyszcza i nie zostawiaja zadnych ani smug ani nitek czy paproszków. W pudełku chyba po 10 "zestawów" dają.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...