Skocz do zawartości
Foktrok

Brak Dźwięku Przy Podłączeniu Magnetowidu Do Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

po podlączeniu magnetowidu do karty telewizyjnej mam obraz ale nie mam dźwięku

podłączam w następujący sposób.

 

Magnetowid:

- kabel Euro (z drugiej strony jest rozbity na chinche)

 

Karta muzyczna:

- chinch od audio lewego i prawego puszczam przez przejściówke na minijack i podłączam do wejścia LINE

 

Karta telewizyjna:

- chinch od Video podłączam do wejścia Video (chinch) w karcie telewizyjnej

 

przy takiej konfiguracji posiadam dźwięk i obraz gdy podłączę DVD czy tuner cyfrowy, niestety w przypadku podłączenia magnetowidu mam tylko obraz

 

próbowałem jeszcze podłączyć nie przez Euro tylko normalnie przez wyjście antenowe przy Magnetowidzie i wejście antenowe w karcie telewizyjnej a dźwięk puściłem z Magnetowidu przez chinche (audio out) poprzez przejściówkę na minijack do karty muzycznej (LINE, MIC...) i przy takiej konfiguracji równieź nie mam dźwięku.

 

podsumowując - mam dźwięk przy podłączeniu DVD, tunera satelitarnego cyfry i kablówki, niestety nie mam dźwięku gdy podłączam magnetowid

 

mam tuner telewizyjny firmy Winfast TV2000XP RM a kartę muzyczna SB LIVE AUDIGY 2 ZS

 

pomocy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba wniosek nasuwa się tylko jeden.. magnetowid nie wystawia sygnału audio... czy aby napewno podłaczasz chinche audio do WYJSCIA OUT? bo to wygląda tak jakbyś podłączył wejscie LINE IN do wejscia AUDIO RL w magnetowidzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a napewno podłączasz ten kabel do AUDIO OUT? być moze gdzies tam się wybiera (włącza) wyjscie... moze zajrzyj do instrukcji.. tam czesto jest narysowany schemat połaczeń między sprzętami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...