Skocz do zawartości
Brachson

Buckup Systemu I Problem Z Aplikacjami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam program Norton Ghosta 9.0, zrobiłem sobie obraz systemu. Dzisiaj zaszła potrzeba i przywróciłem sobie system. W sumie jestem zadowolony z jednym ale:

 

Dysk mam podzielony na 2 patrycje|: 20GB TYLKO SYSTEM, i 130GB reszta. Na patrycji systemowej mam system i niezbędne programy.

 

Po przywróceniu systemu w zasadzie wszytsko chodzi za wyjątkiem niektórych programów które miałem zainstalowane na patrycji NIE systemowej, dziwne jest to że niektóre działają niektóre nie. Nie działa mi (nie działa to znaczy że wywala mi błąd że nie może znależć jakiegoś pliku .dll) na przykład BF2 i Magic The Gathering, ale juz Counter Strike działa bez zarzutów.

 

Dlaczego tak może się dziać, czy mimo że instaluje na innej partycji może taki programik sie wpisywać do rejestrów systemu, czy coś robie źle?

 

tnx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to normalne. mimo że instalujesz programy na partycji innej niż system to i tak bez twojej wiedzy niektóre programy instalują różnego rodzaju pliki na systemowej np: w katalogu windows>system32, wpisy w rejestrze. tak że programy zainstalowane po zrobieniu kopii na innej partycji nie będą działać ponieważ są niekompletne. :cry:

Edytowane przez marekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to normalne. mimo że instalujesz programy na partycji innej niż system to i tak bez twojej wiedzy niektóre programy instalują różnego rodzaju pliki na systemowej np: w katalogu windows>system32, wpisy w rejestrze. tak że programy zainstalowane po zrobieniu kopii na innej partycji nie będą działać ponieważ są niekompletne. :cry:

ok bardzo dziękuje, tego sie obawiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...