Skocz do zawartości
th0rner

Czy Ten Plyn Sie Nadaje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam w garażu (nie wiem skad - nie pytajcie) taki zielony plyn w kanistrze dziwnego pochodzenia ktory na etykietce ma napisane:

BENZOESAN DENATONIUM

25% roztwor w glikolu etylenowym

Benzoesan benzylodietylo(2,6-ksylilokarbamoilometylo)-amonowy - 25%

1,2 Etandiol - 75%

Szkodliwy w przypadku spożycia. Dziala szkodliwie na oczy, uklad oddechowy i skore. (powiem, ze plyn jest nieznośnie gorzki :twisted2: )

Czy taki roztwor glikolu nadaje sie do WC? Pojemnik ma 5 litrow i by mnie bardzo urządzał :) Mam (wlasciwie to bede mial) uklad mieszany z z miedzią i aluminium Cu/Al

Dzieki z gory za fachową i tematyczną odpowiedz.

Edytowane przez th0rner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - wiem ze jest temat [przylepiony] o plynach w wc ale ja nie wiem czy to sie nadaje do lania w kompa stad sie pytam w innym temacie. to nie jest żadne Borygo itp. tylko jakis dziwny roztwor :/

jak juz zloze WC i zastosuje skutecznie tem specyfik to sie pochwale w [przylepionym].

wygooglalem sobie ze uzywa sie tez tego w trutkach na szczury : / ale w postaco granulkow to jest i faktycznie "jedna z najbardziej gorzkich substancji na świecie" :|

Edytowane przez th0rner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - wiem ze jest temat [przylepiony] o plynach w wc ale ja nie wiem czy to sie nadaje do lania w kompa stad sie pytam w innym temacie. to nie jest żadne Borygo itp. tylko jakis dziwny roztwor :/

jak juz zloze WC i zastosuje skutecznie tem specyfik to sie pochwale w [przylepionym].

wygooglalem sobie ze uzywa sie tez tego w trutkach na szczury : / ale w postaco granulkow to jest i faktycznie "jedna z najbardziej gorzkich substancji na świecie" :|

Co lejesz do swojego WC ? - ta sie nazywa tamten topick i nie wiem co ci nie pasuje :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...