Skocz do zawartości
lukaszwis

Film .avi Na Plyte Dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wie ktos moze jak nagrac film .avi na plyte dvd tak aby odtwarzacz dvd podlaczony do tv czytal napisy bo napisy zapisane w formacie .txt nie chce czytac moze ktos wiej jak to zrbic ?? odtwarzacz dvd ma podobno divixa ic powinno byc spoko

dvd to panasonic s 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym http://www.divx.howto.pl/index.php?module=...wpage&pageid=31

artykule masz wszystko opisane, uzyskany plik wynikowy nagrywasz na płytę dvd jako zwykłe dane i ogladasz, dodatkowo progrm ten usuwa z filmu kodeki qpel i gmc z którymi wiekszosc stacjonarnych odtwarzaczy ma kłopot, przygotowanie filmu (1 płytowego) to około 80 minut na sprzęcie takim jak mam ja, dodam ze rekompilacja pliku filmowego tym programem nie powoduje strat w jakosci wyświetlanego obrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ma divx'a to juz połowa sukcesu. Sprawdż na str. producenta jaki format napiśów odczytuje Twoje dvd. Ja mam philipsa i czyta tylko *.src. Zeby zapisac w tym formacie potrzebujesz programu subtitle studio. Jeżeli w dvd nie ma zapisanych polskich czcionek to polskie znaczki można usunąć w programie subedit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprawdzic na stronie producenta jaki typ plikow obsluguje twoj odtwarzac.Do ewentyalnej zmiany polecam program Subtitle Workshop(mozna sciągnac na kazdej stronie o tematyce filmowej np. http://www.divx.pl/).Oczywiscie nazwa pliku z filmem i nazwa pliku z napisami musi byc identyczna(wielkosc liter lepiej tez taka sama)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...