Skocz do zawartości
okipol

Problemik Czy To Pamieć :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam kompa z athlon 3000+ 64 bit winchester na plycie abit AV8 -3rd eye dysk maxtorka zasialcz chieftec 400 wat nagrywaerczka dvd neca nagrywarka cd lite-on karta graficzna winfast A250 td GeForce 4 titanum 4400 i mialem jakies pamieci kupilem pamici Geila 3200 400 Mhz 2x512 RAM i wloylem do kompika stare pamici jakeis no name i czasmi komp robi dziwek jakby wchodzil w stan uspenia na ekranie ledwo widac ze byl przez chwileczke niebieski ekranik windows i sei restartuje :/ . Czym to jest spowodowane bo moze to wirus (przed chiwla ten lamerski wirus mi sei wlaczyl co wylacza kompa ale wczenij go nie było) antywira puszclem nortona i jescze pare popuzczam ael wczesniej tego nie było :/ Wiecie moze co jest grane ?? aha i jak probuje podkrecic proca i robie np PRESET Turbo to mi tak od razu robi wiec raczej to nie wirus :/ pozdro pomozcie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niebieski ekran najczęście oznacza kłopoty z grafiką lub pamięcią. Napisz co wyskakuje na tym ekranie.

 

Jeżeli niebieski ekran wyskoczył ci po włożeniu nowego podzespołu to naturalnie jest on wadliwy.

 

pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no system dziala jest looz ale czasami slysze jakby dysk twardy przechodzil w stan gotowsci i sie restartuje (widac jak ekran mrugnie :/) no ale np dzisaj komp pracuje mi caly dzien i jest looz jest raz tak raz tak :/ lipka po prostu :/ czyli co to beda te pamiatki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra sformatowalem jak narazie po instalacji (instalowalem wiadome [ciach!]ly) raz sie restartnal i to na poczatku przy wyborze uzytkownika do logowania na system:/ co to moze byc??? niebieski ekranik mignie nawet nie widac napisu a po restarcie windows pisze ze odzyskano sprawnosc systemu po powaznym bledzie:/ ktos moze mi w tej kwestii pomoc:/ pozdrawaim i z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...