Skocz do zawartości
POWER BY AMD

X700se @ 8 Potoków

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem sobie własnie karte HIS X700SE iFan tak sobie myśle to ten sam rdzeń co zwykły x700 a więc powinno sie dać odlbokować pozostałe potoki co wy na to ? kart jest mało wiec pewnie nie wiele osób je ma ale jak to okazało by sie mozliwe to 8 potokowa karta na pci e za 200zł mogła okazać by sie niezły m hitem

ponizej mała tabeleczka :)

http://www.hisdigital.pl/html/product_comp.php?id=194

Edytowane przez POWER BY AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Power strike back :D Adam dajesz czadu teraz na calej linii x700 tak jak to bylo z 6200@6600 :D , moim zdaniem powinno sie udac, a info o ilosci tranzystorow to tylko mala sciema bo kto to sprawdzi z nas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 200 stała w kup teraz na allegro

karta właśnie do mnie przyszła na razie 15k w 2k1 bez zadnego oc bede was oczywiscie informował o wszystkim :)

 

@edit

rdzeń jak na zdjęciu

post-6669-1140627143_thumb.jpg

 

post-6669-1140627186_thumb.jpg

a tu nie mogłem powstrzymać sie prezd załozeniem normalnego chlodzenie irytowal mnie ten oryginalny brzdąc :P

Edytowane przez POWER BY AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X700 >> wiec raczej niemozliwe by niedalo dac odblokowac potokow w koncu ATI tez chce zapanowac na rynku jak kiedys modowalny 6200 czy 6800 hehe faktycznie normalne chlodzenie d::

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez ta grafa sie grzeje zeby 450 gpu chodzilo to musze mieć chłodny radiatorek nawet z tym intelem potrafi sie nagrzać jutro nie trace czasu szukam biosu i zakładam wc :)tylko musze przerobić topik bo mam na nv ps 16200 dzisiaj najwiecej memki cienkie 660 sie kończą ale są jeszcze bez radiatorków :) i zadnych modów :)

kto poratuje biosem z x700 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodalem nowy biosik i qpa wykryło mo nowy sprzet ale nowym sprzetem okazał sie x700se :/ cos jest nie tak moze potrzebny jest specjalny biosik a moze ten był jakis lewy

 

a tutaj macie kolejne dowody na to ze da sie ją zmodować w najwyzszych rozdziałakach z aa po odblokowaniu jest koło 95% przyrostu wydajności

http://news1.mydrivers.com/pages/20050815120129_70836.htm

 

http://www.3cworld.com.cn/news/2006/2/4006_1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prace skupiły sie na montazu wody i szukaniu biosu z tym drugim bez efektów

całą karta sie tak konkretnie grzeje ze jeszcze takiej ciepłej grafy nie miałem w swoim juz nie krótkim dorobku

 

Więc pilnie potrzebuje biosu do x700 non pro 128 mb pci e najlepiej hisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff wiele sie działo na szczescie odratowałem grafe ;)

i wracam do walki o sowje potoki

chaos jestes kochany ale oryginalne biosy na nic sie zdadza trzeba cos samemu wystrugac

bo po flashach device id i tak zostaje od x700se ;(

 

uff wiele sie działo na szczescie odratowałem grafe ;)

i wracam do walki o sowje potoki

chaos jestes kochany ale oryginalne biosy na nic sie zdadza trzeba cos samemu wystrugac

bo po flashach device id i tak zostaje od x700se ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postepy są takie kolejne sposoby zawodzą

nie wiem czy program do flashowania jest zły czy biosy czy karta ma jakies zabezpieczenie

po pwszystko sie flasciach!e ale device id zostaje takie samo

nie wiem jak zmienić atitool bo co bym nie wpisał i tak wraca do oryginalnego i nic sie nie zmienia

ktos wie jak na stałe zmeinic device id ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyedytuj bios Rabitem... zmien dvice ID i flash ;) Mi sie wydaje że to może być podobna sytuacja jak z X800 PRO.. tam też biosy od różnych kart nie odblokowywały 16 potoków... i tylko jeden był Gigabyte. Bo w większości biosów nie masz zapisanego info o potokach... poszukaj do X700 non pro takiego biosa który wiecej zajmuje.. byc może w nim bedzie info o potokach. Życze miłej zabawy ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...